به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۰
استانها
مازندران
بیانیه اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به مناسبت روز ورود آزادگان؛
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.
دیدار معاون استاندار مازندران با آزاده جانباز «مهدی مقیمی» + تصاویر
به مناسبت گرامیداشت روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان و در آستانه سالروز ورود تاریخی آزادگان به خاک ایران اسلامی، «رقیه صفری» معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران با حضور در منزل آزاده جانباز «مهدی مقیمی» از وی قدردانی کردند.
استاندار مازندران:
احمد حسین‌زادگان گفت: عزاداری ماه محرم، متفاوت از سال‌های گذشته برگزار می‌شود و همه باید در این راه با رعایت دستورالعمل‌ها و عزاداری با پیوست سلامت، کادر درمان و پرستاران را یاری کنند. ‎
فرمانده سپاه رامسر خبر داد؛
سرهنگ محمدرضا خمسیه به موج دوم نهضت کمک‌های مومنانه اشاره کرد و گفت: تاکنون آتش به اختیار پنج مرحله کمک مومنانه در سطح شهرستان رامسر اجرا شد.
تصاویر / نشست سردار «ملکی» با نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی
عکاس: محمد اسفندیاری
نشست سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران ظهر امروز با «علی بابایی کارنامی» نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی پیرامون اعتبارات ملی ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان برگزار شد.
شهرداری ساری نقش خود را در حفظ ارزش‌های دفاع مقدس به خوبی نشان داد
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران:
سردار «عبدالله ملکی» ضمن قدردانی از همکاری شهرداری ساری برای ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران گفت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ساری نیز با حضور چشمگیر در این مکان نقش خود را در حفظ ارزش‌های دفاع مقدس به خوبی نشان داده است.
تصاویر / جلسه احیای مردمی اردوگاه و یادمان شهدای «هفت‌تپه» در مازندران
عکاس: سید محمد جلال‌نژاد
جلسه احیای مردمی اردوگاه و یادمان شهدای هفت‌تپه ظهر امروز با ریاست سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران در این اداره‌کل برگزار شد.
ساخت «هفت‌تپه» با مشارکت مردم و دستگاه‌های استانی محقق می‌شود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان مازندران:
سردار «عبدالله ملکی» گفت: ساخت «هفت‌تپه» با همکاری و مشارکت دستگاه‌های استانی، مسئولین و مردم همیشه در صحنه محقق می‌شود.
آموزش فنی و حرفه‌ای 5 هزار معتاد بهبود یافته در مازندران / فعالیت 153 سمن در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران خبر داد؛
«احمد مظفری» گفت: در چهار سال اخیر بیش از 5 هزار نفر از معتادان بهبود یافته مازندرانی از آموزش‌های فنی و حرفه ای برخوردار شده و از این تعداد بیش از 1500 نفر در چهار سال گذشته تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان قرار گرفتند.
فراخوان جشنواره داستان کوتاه و خاطرات دفاع مقدس در مازندران منتشر شد
چهل‌سالگی سرو/
فراخوان جشنواره داستان کوتاه و خاطرات دفاع مقدس در چهلمین سالگرد دفاع مقدس از سوی بسیج هنرمندان استان مازندران منتشر شد.
صفحه  از ۷۶۴
پربیننده ها
آخرین اخبار