استانها
مازندران
تصاویر/ مراسم رژه نیرو‌های مسلح در مازندران
عکس: امیر علی عبادی
همزمان با ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران مراسم رژه نیرو‌های مسلح امروز با حضور فرماندهان نیرو‌های مسلح، مسئولان استانی، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و اصحاب رسانه در میدان شهید قاسمی شهرستان ساری برگزار شد.
ارتش جمهوری اسلامی «ولایت پذیری» و «مردم پایه بودن» را به اثبات رساند
استاندار مازندران:
«حسینی پور» گفت: ارتش جمهوری اسلامی مردمی‌ترین ارتش دنیا است و ولایت پذیری و مردم پایه بودن در صحنه‌های مختلف را به اثبات رسانده است.
ارتش مقتدر وفاداری خود را به ملت ایران نشان داد
نماینده ولی فقیه در مازندران:
آیت الله «محمدی لائینی» گفت: ارتش مقتدر حتی قبل از پیروزی انقلاب به انقلاب و پیام‌های امام وفادار بود و محبت و وفاداری خود را به مردم و ملت نشان داد.
ارتش جمهوری اسلامی عزت و اقتدار نظام را افزایش داد
فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر:
امیر دریادار دوم «شفقت رودسری» گفت: ارتش انقلابی در دوران قبل و بعد از انقلاب با جان‌نثاری و اهدای شهیدان در عرصه‌های مختلف، زمین، هوا و دریا تلاش کرد اقتدار و عزت نظام و انقلاب افزایش یابد.
مبارزه با انحصارگرایی؛ راهکار اجرایی شدن شعار سال
نماینده ولی فقیه در مازندران مطرح کرد؛
آیت الله «محمدی لائینی» برای تحقق شعار سال جدید «جهش تولید و مشارکت مردم» تشویق و توجه به مبارزه با انحصارگرایی و ایجاد تولید آزاد را پیشنهاد کرد.
شهردار و اعضای شورای شهر ساری امروز با آیت الله «محمدباقر محمدی لائینی» نماینده ولی فقیه در مازندران دیدار و گفت‌وگو کردند.
لزوم بازسازی و نورپردازی اماکن میراثی شهرستان ساری/ درآمدزایی و مولدسازی نیروهای شهرداری ساری پیگیری شود
نماینده ولی فقیه در مازندران:
آیت‌الله «محمدی لائینی» گفت: ساری نقاط میراثی بسیار بسیار خوبی دارد این‌ها بازسازی شود، نورپردازی شود و از مازاد حدود پنج‌هزار نیروی شهرداری درآمدزایی و مولدسازی شود.
اعمال محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت روز ارتش در ساری
رئیس پلیس راهور استان مازندران خبر داد؛
«بیگلری» از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۶:۳۰ صبح چهارشنبه از میدان امام ساری تا میدان ابن شهرآشوب (دروازه بابل) این شهر به مناسبت اجرای مراسم روز ارتش خبر داد.
فرمانده پدافند هوایی شمال کشور با خانواده شهید «ملاآقایی» دیدار کرد+ تصاویر
سرهنگ ستاد «سید احمد مهدی‌نژاد» فرمانده پدافند هوایی شمال کشور مستقر در استان مازندران امروز با خانواده شهید «محمد صادق ملاآقایی» دیدار و گفت‌وگو کرد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش معنوی است
بیانیه اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به مناسبت روز ارتش؛
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد.
پربیننده ها
آخرین اخبار