ساجد
فراجا
تصاویر/ شهید پاسدار کمیته سید مجید میری
شهید سید مجید میری، بیست و نهم تیر سال ۱۳۴۴ در تهران چشم به جهان گشود. وی از سوی کمیته انقلاب اسلامی در جبهه حضور یافت و در تاریخ بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۶۰، در جاده آبادان – ماهشهر بر اثر اصابت ترکش شهید شد.
تصاویر/ سرباز شهید «ناصر حسن‌زاده»
شهید «ناصر حسن‌زاده» هفتم مرداد سال ۱۳۴۰ در مراغه چشم به جهان گشود؛ وی به‌عنوان سرباز ژاندارمری در جبهه حق علیه باطل حضور یافت و در تاریخ هفتم آذر سال ۱۳۶۳، در «سقز» شهید و در گلزار شهدای سائیج محله آمل به خاک سپرده شد.
تصاویر/ پاسدار شهید محسن میرجلیلی
پاسدار شهید «محسن میرجلیلی» در تاریخ یکم فروردین ۱۳۳۸ در تهران چشم به جهان گشود. وی در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۶۱ بدست منافقین کوردل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
تصاویر/  ستوانیکم شهید سیف الله شفیعی
ستوانیکم شهید«سیف اله شفیعی» در تاریخ 2 دی ۱۳۵۳ در روستای خرابانان سفلی از توابع شهرستان ایوان چشم به جهان گشود. وی در تاریخ ۷ دی ۱۳۷۹ در منطقه ایرانشهر بر اثر درگیری با اشرار، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
تصاویر/ شهید سید مرتضی فیاضی
شهید «سید مرتضی فیاضی» در تاریخ 25 آبان 1362 در شهرستان مریوان از توابع استان کردستان، در یک درگیری مرزی در پاسگاه ژاندارمری منطقه کانی‌کن به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
تصاویر/ شهید استوار یکم سجاد محمدی
تصاویری از شهید استوار یکم «سجاد محمدی» در تاریخ 14 بهمن 1369 چشم به جهان گشود. وی یکی از نیروهای ویژه «پاسدار ولایت» گیلان که در حین انجام مانور سقوط آزاد مورخ 9 شهریور 1396 مصادف با روز عرفه در کیاشهر به شهادت رسید.
تصاویر/ شهید امیر سرتیپ دوم بهرام آریافر
امیر سرتیپ دوم «بهرام آریافر» در تاریخ بیستم تیرماه سال 1374 به همراه سه دلاور دیگر از نیروی انتظامی برای شناسایی مناطق مرزی و کویر کرمان با یک فروند بالگرد 1511 هواناجا به منطقه اعزام می‌شوند، که بالگرد سقوط می‌کند و سرنشینانش به امید یافتن روزنه‌ای از زندگی در بیابان طی طریق می‌کنند؛ اما پس از سه روز تشنگی در کویر به شهادت می‌رسند.
تصاویر/ سردار شهید «جواد حاج‌خدا‌کرم»
شهید «جواد حاج‌خداکرم» یازدهم آذر سال ۱۳۳۴ در تهران متولد شد. وی تا پایان کارشناسی در رشته علوم و فنون نظامی درس خواند و پس از خدمت در مسئولیت‌های مختلف انتظامی، درحالی فرمانده ناحیه انتظامی استان سیسان و بلوچستان بود، ۲۵ آبان سال ۱۳۷۶، در نوار مرزی تاسوکی، در جریان درگیری با اشرار به شهادت رسید. برادرش ابراهیم نیز شهید شده است.
پربیننده ها
آخرین اخبار