ساجد
دشمن شناسی
تصاویر/ دیدار اسرای عراقی با خانواده خود در ایران
برخی از اسرای عراقی در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، طی ۶۹ مرحله با خانواده خود دیدار کردند که این ملاقات‌ها برای حدود ۵ هزار نفر از ۷۲ هزار ۱۳۰ اسیر عراقی فراهم شد.
تصاویر/ اسرای عراقی در دفاع مقدس (۲)
تصاویری از اسرای رژیم بعث عراق که توسط دلاورمردان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به اسارت درآمدند، در ذیل قابل مشاهده است.
تصاویر/ رئیس جمهور جنایتکار عراق
تصاویری از رئیس جمهور جنایتکار عراق «صدام حسین عبدالمجید تکریتی» که در هشت سال دفاع مقدس با کینه‏‌توزی‌ها و حمایت استکبار جهانی دست به حمله همه جانبه علیه ایران زد و با آزمایش صلاح های میکروبی و دستور حمله شیمیایی به حلبچه چهره واقعی خود را به عنوان یکی از منفورترین افراد تاریخ به جهانیان نشان داد.
تصاویر/ اسرای عراقی در دفاع مقدس (۱)
تصاویری از اسرای رژیم بعث عراق که توسط دلاورمردان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به اسارت درآمدند، در ذیل قابل مشاهده است.
تصاویر/ بنی صدر رئیس جمهور معزول ایران
تصاویری از بنی صدر رئیس جمهور معزول ایران که با یک فروند هواپیمای نظامی بوئینگ ۷۰۷ به پاریس فرار کرد و در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۶۰ با رای عدم کفایت سیاسی از ریاست جمهوری عزل شده بود. وی پس از رای عدم کفایت سیاسی و متعاقب آن فرمان امام در عزل از ریاست جمهوری تا زمان فرار خود در خفا زندگی می‌کرد و احتمالا با سرکرده منافقین در حال کشیدن نقشه فرار از ایران بوده است.
تصاویر/ گروهک منافقین کوردل
تصاویری از گروهک منافقین کوردل به سرکردگی مسعود رجوی
تصاویر/ مدارک کمتر دیده شده از منافقین
تصاویری از مدارک کمتر دیده شده منافقین کور دل در عملیات مرصاد در سال ۱۳۶۷ که با پیروزی رزمندگان اسلام خاتمه یافت را مشاهده می‌کنید.
تصاویر/ کروکی مسیرها و عملیات‌های منافقین
تصاویر ذیل کروکی مسیرهای منافقین کور دل جهت انجام عملیات و نیز ملاقات‌های مخفی را به نمایش کشیده است.
تصاویر/ مطبوعات درباره منافقین
تصاویری که سال ۱۳۶۷ درباره منافقین کور دل و روابط آن‌ها با رژیم بعث عراق در مطبوعات منتشر شده است را مشاهده می‌کنید.
پربیننده ها
آخرین اخبار