به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
طرح و گرافیک
بیان رهبری
طرح/ مسئله‌ی اصلی مردم، معیشت طبقات ضعیف جامعه
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
امام خامنه‌ای فرمودند: مسئله اصلی مردم فضای مجازی و سیاست خارجی و ارتباط با این دولت و آن دولت نیست، مسئله‌ی اصلی مردم چیزهای دیگر است؛ مسئله‌ی اصلی مردم بیکاری جوان‌هاست، مسئله‌ی اصلی مردم معیشت طبقات ضعیف جامعه است.
طرح/ کارآمدی نامزدهای انتخابات
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
امام خامنه‌ای فرمودند: اگر نامزدها به مردم نشان بدهند که دارای کارآمدی هستند، مردم پای صندوق‌ها هم می‌روند، مشارکت بالایی هم خواهد بود؛ ان‌شاءالله.
طرح/ مناظرات تلویزیونی
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
امام خامنه‌ای فرمودند: انتخابات را صحنه‌ی جنگ قدرت قرار ندهید. نگاه نکنید به آن چیزی که در آمریکا و بعضی کشورهای اروپایی معمول است که برخوردهای اهانت‌آمیز آبرویشان را برد. ما در گذشته هم هر وقتی که نامزدها در مناظرات تلویزیونی و غیره روش اهانت و توهین و تهمت و تخریب طرف مقابل و ترساندن مردم از رقیب را دنبال کردند، کشور به نحوی از انحاء ضرر کرد.
طرح/ سه عنصر وجودی ۱۵ خرداد
امام خامنه‌ای فرمودند: در ۱۵ خرداد سه عنصر وجود داشت. یکی عنصر مردم بود، یکی عنصر رهبر و امام بود و سومی عنصر انگیزه‌ی مذهبی و روح شهادت‌طلبی و فداکاری برای خدا بود.
طرح/ وظیفه‌ای الهی
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
امام خمینی (ره) فرمودند: اين وظيفه‌ای است الهی وظيفه‌ای است ملی وظيفه‌ای است انسانی وظيفه‌ای است كه ما بايد به آن عمل بكنيم همه‌مان بايد در انتخابات شركت بكنيم.
طرح/ پذیرفتن نجیبانه نتیجه انتخابات
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
امام خامنه‌ای فرمودند: همه ملتزم بشوند بین خود و خدا که نتیجه‌ی انتخابات هر چه شد، همه آن را نجیبانه بپذیرند و تسلیم بشوند. این جور نباشد که اگر انتخابات به نفع ما شد، بگوییم قبول داریم؛ یعنی جمهوریّت را تا وقتی قبول داریم که به نفع ما تمام بشود؛ اگر جمهوریّت به نفع [فرد] دیگری تمام شد، ما قبول نداریم.
طرح/ میدان مسابقه‌ خدمت
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
امام خامنه‌ای فرمودند: میدان انتخابات میدان مسابقه‌ی خدمت است. قرآن به ما دستور می‌دهد: «فَاسْتَبِقُوا الْخَیْرَاتِ» دنباله‌ی کار نیک با هم مسابقه بدهید. نامزدها با یک چنین نگاه بایستی به انتخابات نگاه کنند.
گلایه رهبر معظم انقلاب اسلامی از گرانی‌های شب عید
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به مشکل گرانی در شب عید و با تأکید بر اینکه مسئولان باید مشکل معیشتی و گرانی را حل کنند، فرمودند: این مشکلات، همه راه‌حل دارد و بارها در جلسات متعدد این نکات را تذکر داده و راه‌حل‌های مورد نظر کارشناسان را به مسئولان گفته‌ایم.
لوح/ مانده بر پای وطن
لوحی با محوریت سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد.
لوح/ گرچه دوریم به یاد تو سخن می‌گوییم
طرحی با محوریت سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد.
صفحه  از ۷
پربیننده ها
آخرین اخبار