به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۹
طرح و گرافیک
بیان رهبری
طرح/ دانشمند واقعی
امام خامنه‌ای فرمودند: شهید چمران دانشمندی تمام‌عیار بود. از اول انقلاب در عرصه‌های حساس حضور داشت. رفت کردستان و در جنگ‌های آنجا حضور فعال داشت؛ بعد آمد تهران و وزیر دفاع شد.
طرح/ سه سفارش ویژه
طرحی با محوریت سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد.
طرح/ ملت پیشگام
امام خامنه‌ای فرمودند: چون ما ملت ایران، مقاومت را دودستی چسبیدیم و پیش رفتیم و موفق شدیم، دیگران هم به مقاومت تشویق شدند.
طرح/ خواب‌های آشفته
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: «بنده هیچ نظامی را سراغ ندارم که به قدر جمهوری اسلامی درباره‌ی آن، پیش‌بینی زوال و نابودی و فروپاشی شده باشد.
طرح/ شرافت تحریم‌شکن
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: «ملّت ما، مسئولین ما، مدیران ما از خود تحریم استفاده کردند، در یک موارد زیادی به خودکفائی رسیدیم. ما اگر تحریم نبودیم، مثلاً‌ فرض بفرمایید وقتی کرونا آمد، خب می‌رفتیم از جاهای مختلف دنیا واکسن وارد می‌کردیم، دیگر به فکر تولید واکسن نمی‌افتادیم. امروز در پنج شش مرکز دارد واکسن تولید می‌شود؛ این ‌یک افتخار و یک شرف است برای ملّت ایران.»
طرح/ آخرین نفس‌های خون‌آشام
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: رژیم صهیونیستی البتّه با اینکه از نفَس افتاده است، همچنان به جنایت‌های خود ادامه می‌دهد و با سلاح به جان مظلومان افتاده است؛ زن، کودک، پیر و جوان غیر مسلّح را به قتل می‌رساند، زندانی و شکنجه می‌کند، خانه‌ها را ویران می‌سازد، مزارع و دارایی‌ها را نابود می‌کند.
طرح/ اراده‌های پیروز؛ فنجان‌های شکسته
رهبر انقلاب در دیدار اخیر رئیس‌جمهور سوریه فرمودند: برخی از سران کشورهای همسایه ما و شما، با سران رژیم صهیونیستی نشست و برخاست دارند و با یکدیگر قهوه می‌نوشند اما مردم همین کشورها در روز قدس خیابانها را از جمعیت و شعار ضد صهیونیستی پر می‌کنند و این واقعیت امروز منطقه است.
طرح/ سربلندی ما، در حمایت از کارگر ایرانی
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: شما وقتی کالای داخلی را مصرف می‌کنید، به کارگر ایرانی دارید کمک می‌کنید، اشتغال ایجاد می‌کنید، به سرمایه ایرانی هم دارید کمک می‌کنید، رشد و نمو ایجاد می‌کنید.
طرح/ زباله‌دان؛ عاقبت جلاد
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: «جلّاد و مجرم قبلی که در رأس رژیم بود در پی حماسه‌‌ی‌ سیف‌ القدس به زباله‌دان پیوست، و جانشینان امروز او هم هر ساعت در انتظار تیغ بُرنده‌ی حماسه‌ای دیگرند.»
طرح/ افول رژیم مافیایی
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: آمریکای امروز از آمریکای چهل سال قبل که انقلاب پیروز شد، به‌مراتب ضعیف‌تر است. همچنان که شُکوه و جلال کشتی معروف تایتانیک مانع از غرق شدن آن نشد، شُکوه و جلال آمریکا هم مانع از غرق شدنش نیست و آمریکا غرق خواهد شد.
صفحه  از ۱۰
پربیننده ها