به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
سرایلو مدیر غرفه سلام گنبد در نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب:
مدیر غرفه سلام گنبد در نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب گفت: «سلام گنبد» در اندازه یک پایگاه محلی تلاش می‌کند ظرفیت‌های فرهنگی، مفاخر‌، شهدا و ایثارگران شهر گنبد را معرفی کند.
کد خبر: ۲۶۱۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۸ - 25August 2014

معرفی مفاخر انقلاب و شهدا اولویت رسانه های محلی است

«رضا سرایلو» مسئول غرفه پایگاه خبری «سلام گنبد» دردومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی دفاع پرس با اشاره به فعالیتهای این پایگاه در حوزه شهدا و ایثارگران اظهار کرد: هر منطقهای از ایران ظرفیتهای ناشناختهای در همه عرصه ها از جمله فرهنگ ایثار و شهادت دارد که مغفول ماندهاند و یکی از وظایف رسانه های محلی معرفی آنها با استفاده از ظرفیت های رسانه در فضای مجازی است.

مسئول غرفه پایگاه خبری «سلام گنبد» تصریح کرد: دوستان ما در این پایگاه ظرفیتهای خوبی را که در شهرستان موجود بوده است را شناسایی کردهاند و در حال تلاش برای معرفی آنها هستیم.

سرایلو افزود: یکی از برنامههای ما در این پایگاه معرفی شخصیتهای دفاع مقدس است که در همین زمینه با برخی از رزمندگان دفاع مقدس گفتگو کردیم و شخصیتهای مهمی در انقلاب و جنگ هشت ساله از جمله یکی از همرزمان جاویداثر حاج احمد متوسلیان را با ثبت خاطرات وی به مردم معرفی کردیم.

وی در پایان از تلاش این مرکز برای تدوین آثار مختلفی در زمینه تاریخ شفاهی انقلاب خبر داد و گفت: تدوین تاریخ شفاهی و خاطرات دفاع مقدس یکی اقدامات مهم پایگاه سلام گنبد است.

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
الهه سادات
|
-
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۶
0
0
برای تمامی دست اندر کاران در عرصه فرهنگ ، آرزوی موفقیت های روز افزون میکنم .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها