به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
دکتر مجتبی رحماندوست در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس
مجتبی رحمان دوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از غرفه ی خبرگزاری دفاع مقدس بازدید کرد.
کد خبر: ۲۶۳۱۴
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۱ - 28August 2014

با دیدن فعالان رسانه‌ای انقلاب اسلامی روحیه می‌گیرم/ امیدواریم وزارت ارشاد رویه فعلی را تغییر دهد

دکتر رحمان دوست طی این بازدید در گفتگو با خبرنگار فرهنگی دفاع پرس گفت: یکی از اتفاقاتی که بسیار برای من مورد توجه بود این است که در این نمایشگاه تنها رسانه های سیاسی حضور ندارند بلکه بطور کلی رسانه های فعال در عرصه های مختلف فرهنگی هم به چشم می آیند.

وی ادامه داد: با دیدن این کسانی که هدف کار رسانه ای خود را نشر آرمان های انقلاب اسلامی و به طور کلی اسلام قرار داده اند برای ادامه ی راه خود انرژی می گیرم.

این کارشناس فرهنگی افزود: بنده از نزدیک در جریان نگرانی مقام معظم رهبری از اوضاع فرهنگ هستم و در دیدار ماه رمضان ایشان با شعرا شاهد آن بودم. رهبری به طور مستقیم نگرانی خود را از روند وزارت ارشاد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرده اند.

وی ادامه داد: این نگرانی رهبری نگرانی به جایی است چرا که دیده می شود وزارت ارشاد به جای حمایت از آثار دینی و هنرمندان انقلابی از زیر پر و بال آثار مبتذل و هنرمندان غیر ارزشی را می گیرد و از آنها حمایت می کند. آثاری که حتی به کار بردن لفظ مبتذل برای آنها ظلم به این واژه است! البته امیدواریم که وزارت ارشاد با عمل به فرمایشات رهبری و همچنین دیدن اشتقیاق مردم به آثار دینی مثل نمایش «شبی در کهکشان» رویه ی خود را تغییر دهد و از کار های ارزشی بیش از کار های دیگر حمایت کند.

دکتر مجتبی رحماندوست در پایان گفت: از آن جایی که رصد درستی از نمایشگاه های امسال و سال گذشته نداشته ام نمی توان نظر دقیقی راجع به نمایشگاه بدهم اما به طور کلی چنین جمع هایی همیشه ارزشمند بوده اند و باید از آن ها حمایت جدی شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها