به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۹
سازمان بسیج مستضعفین و کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای حمایت از مردم مظلوم باریکه غزه در برابر رژیم اشغالگر قدس، بیانیه مشترکی صادر کردند.
کد خبر: ۲۹۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۸ - 25September 2014

بیانیه مشترک بسیج و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای بازسازی غزه

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، در راستای حمایت از مردم مظلوم باریکه غزه در برابر رژیم اشغالگر قدس، سازمان بسیج مستضعفین و کمیته امداد امام خمینی(ره) بیانیه مشترکی صادر کردند، متن بیانیه به شرح زیر است:

مردم فهیم خداجوی ایران اسلامی؛ سومین تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم قهرمان در باریکه غزه پس از 10 سال تحریم و محاصره کامل اقتصادی این منطقه و تحمیل جنگ 51 روزه، علاوه بر اینکه یکبار دیگر چهره غیر انسانی و خونخوار رژیم کودککش اسرائیل را به مردم و افکار عمومی جهان نمایان ساخت، تخریب بخشی عظیمی از تاسیسات زیربنایی، منازل، مساجد، بیمارستانها، مدارس، مهدکودک ها و مراکز خدمات عمومی را نیز در پی داشت.

در طول این مدت، رژیم متجاوز اسرائیل، حمله و یورش به اماکن مختلف مذهبی، اقتصادی، فرهنگی و مسکونی را در دستور کار خود قرار داد تا مردم مظلوم باریکه غزه تسلیم خواستههای نامشروع و رذیلانه خود کند، اما نصرت خداوند و تلاش های مجاهدانه مردم مظلوم فلسطین، سرانجام شیرین و پیروزی ظفرمندانه را برای اسلام و مسلمین رقم زد.

اینک با برقراری آتشبس آنچه نمایان گشته مخروبههای به جامانده از حملات رژیم اشغالگر در غزه است و مردم مظلوم و داغداری که پس از آن مقاومت قهرمانانه از ابتدایی ترین امکانات زیستی محرومند و وجدان های پاک و ضمیر های خداجوی مسلمانان را به یاری میطلبند.

به فرموده پیامبر مکرم اسلام (ص) «ومن اصبح ولم یهتم بامورالمسلمین فلیس بمسلم» روشنی بخش راه یاریکنندگان است. برماست که به وظیفه دینی- انسانی خویش در این رابطه عمل کنیم.

بنا داریم در حماسهای جدید همزمان با ایام روز بین المللی همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطینی، با نامگذاری کمک به بازسازی غزه از 9 تا 11 مهرماه از طریق پایگاههای بسیج، مساجد و در روز جمعه همزمان با نماز عبادی سیاسی جمعه از طریق پایگاههای مستقر در مصلیها و شمارهحساب 1-162245-42-1861 نزد بانک انصار به یاری برادران و خواهران مظلوم خود در نوار غزه بشتابیم.

از عموم مردم ظلمستیز و مظلومنواز ایران اسلامی میخواهیم با کمکهای گسترده، نقش تاریخی خود را در بازسازی غزه قهرمان ایفا نمایند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار