به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۰
حوزه علمیه محکوم کرد؛
انتشار کاریکاتورهای موهون از پیامبر اسلام(ص) و باز نشر آن و موج جدید اسلام هراسی در غرب را نیز به شدت محکوم نموده و مسؤلیت این گونه حوادث را برعهده دولت های می داند که روزی به نام آزادی بیان، زمنیه توهین به مقدسات و ادیان را فراهم می آورند.
کد خبر: ۳۸۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۰ - 18January 2015

حوادث اخیرکشور فرانسه باج خواهی بی شرمانه رژیم صهیونیستی

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس، مرکز مدیریت حوزه های علمیه بیانیه را در خصوص هتک حرمت به پیامبر اسلام(ص) صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

إِنَّا کَفَیْنَاکَ الْمُسْتَهْزِئِینَ الَّذِینَ یَجْعَلُونَ مَعَ اللّهِ إِلهًا آخَرَ فَسَوْفَ یَعْلَمُونَ (الحجر/آیه 95-96)

حوادث اخیرکشور فرانسه حکایت از آن دارد، آتشی که برخی از دولت های غربی و متحدان آنان با حمایت از ترویست ها و گروه های افراطی درکشور های اسلامی شعله ور نمودند، امروز دامن آنها را گرفته است و افراد وابسته به این گروه ها، با حمله به شارلی ابدو، و چندتن از عوامل این نشریه را به قتل رساندند.

این نشریه هتاک پیش از این نیز با هتاکی به مقدسات اسلامی و توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم، احساسات بیش از 1 و نیم میلیون مسلمان را جریحه دارکرده بود، در اقدام اخیرخود در سالروز میلاد پیامبر بار دیگر با انتشارکاریکاتور های موهن، نیت خصمانه خود را علیه مسلمانان جهان آشکار ساخت.

نکته قابل تأمل در این جریان، باج خواهی بی شرمانه رژیم جنایت کار و کودک کش صهیونیستی است که همواره یکی از طراحان و عاملان اصلی رشد و تحریک گروه های افراطی و تروریستی در منطقه به شمار می آید.

مرکز مدیریت حوزه های علمیه، ضمن محکومیت این اقدام تروریستی، انتشار کاریکاتورهای موهون از پیامبر اسلام و باز نشرآن و موج جدید اسلام هراسی در غرب را نیز به شدت محکوم نموده و مسؤلیت این گونه حوادث را برعهده دولت های می داند که روزی به نام آزادی بیان، زمنیه توهین به مقدسات و ادیان را فراهم می آورند و روزی دیگر به بهانه دفاع از حقوق بشر، گروهی های تندرو و جنایتکار مانند القاعده و داعش را در دامان خود می پرورانند.

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار