به روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
گام دوم/ لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی‌دلیگانی؛
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون‌های تخصصی مجلس یازدهم ابعاد مختلف گام دوم انقلاب را که از سوی مرکز پژوهش‌ها مشخص شده را بررسی کند.
کد خبر: ۳۹۶۲۹۶
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷ - 12May 2020

مجلس یازدهم ابعاد گام دوم انقلاب را بررسی کندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) خانه ملت طی تذکر شفاهی اظهار داشت: رئیس مجلس مرکز پژوهش‌ها را مأمور کرد تا گزارشی در زمینه بیانیه گام دوم انقلاب تهیه کنند.

وی افزود: در حال حاضر مجلس دهم رو به اتمام است اما هنوز این اقدام که یک ضرورت بوده است، آن طور که باید و شاید انجام نشده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت بازار بورس نیز اظهار داشت: در حال حاضر دو میلیون نفر در آن واحد ثبت معامله می‌کنند در حالی که زیرساخت‌های سازمان بورس برای این مسئله فراهم نیست و باید زیرساخت‌های سازمان بورس از نظر الکترونیکی توسعه یابد.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکرات گفت: مرکز پژوهش‌ها گزارشی را در مورد گام دوم انقلاب تهیه و ارائه کرد و باید در مجلس بعدی ابعاد مختلف آن در کمیسیون‌های تخصصی مورد بررسی قرار گیرد.

وی گفت: در خصوص بازار بورس هم مسئولان ذیربط در حال فعالیت هستند تا ظرفیت و زیرساخت‌های سازمان بورس از نظر الکترونیکی گسترش یابد تا افرادی که می‌خواهند سهام خُرد بخرند هم بتوانند وارد کار شوند.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها