به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
سیدعباس صالحی در حکمی علیرضا صدرالدینی را به عنوان مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی و محمدجواد مرادی‌نیا را به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی این وزارتخانه منصوب کرد.
کد خبر: ۴۲۷۰۱۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷ - 18November 2020

مرادی‌نیا از «اداره کتاب» به «دفتر مطالعات ارشاد» رفتبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سیدعباس صالحی در حکمی علیرضا صدرالدینی را به عنوان مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی و محمدجواد مرادی‌نیا را به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی این وزارتخانه منصوب کرد.

در حکم سیدعباس صالحی خطاب به علیرضا صدرالدینی آمده است:

«نظر به سوابق علمی، فرهنگی و تجربیات اجرایی جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و تعامل با نویسندگان، ناشران و اصحاب فرهنگ و هنر و بهره‌گیری از شخصیت‌های فرهیخته و صاحب نظر در جهت برنامه‌ریزی برای تولید، توسعه و ترویج آثار مکتوب گسترش فرهنگ مطالعه و پژوهش و ترویج کتاب و کتابخوانی با هدف رشد و ارتقای سطح معرفت، دانش و فرهنگ ایرانی اسلامی، موفق و مؤید باشید.»

همچنین در حکم سیدعباس صالحی خطاب به محمدجواد مرادی‌نیا نیز آمده است:

«نظر به سوابق علمی، فرهنگی و تجربیات اجرایی جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی راهبردی منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در جهت برنامه ریزی هدفمند بر مبنای سیاست‌های اعلام شده با هدف ارتقای سطح معرفت، فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی، موفق و موید باشید.»

پیش از این علی اصغر سیدآبادی عهده دار این مسوولیت در دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها