به روز شده در: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱
السنوار:
رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه در کنفرانسی که برای حمایت از مقاومت و قدس برگزار شد، بر نزدیک بودن آزادی مسجدالاقصی تأکید کرد و گفت، تمام طیف‌های ملت فلسطین پیروزی را در نبرد قدس رقم خواهند زد.
کد خبر: ۴۶۳۰۶۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹ - 20June 2021

زمان آزادی مسجدالاقصی نزدیک استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، امروز (یکشنبه) کنفرانسی در حمایت از مقاومت و یاری قدس با حضور شخصیت‌های مطرح و سران عشایر فلسطینی در غزه برگزار شد.

بر اساس گزارش کانال تلگرامی خبرگزاری «شهاب»، «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه در این کنفرانس اظهار داشت: خوی و موضع فلسطینی‌ها با اقدامات برخی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی تغییر نکرده و زمان آزادی مسجدالاقصی با اقدامات مقاومت فلسطین نزدیک است.

وی خطاب به حاضران در جلسه افزود: من اطمینان دارم بسیاری از شما که پا به سن گذاشته‌اید در روز خیزش بزرگ، روحیه جوانی خواهید داشت و برای به دست گرفتن کلاشینکف با جوانان مسابقه می‌دهید؛ ما به زمان نزدیکی آزادی مسجدالاقصی و اقامه نماز در آن نزدیک هستیم.

السنوار تأکید کرد: تمام طیف‌های ملت فلسطین پیروزی را در نبرد قدس رقم خواهند زد.

در ماه گذشته (اردیبهشت) گروه‌های مقاومت فلسطین در دفاع از مسجدالاقصی و به نشانه اعتراض به تجاوز‌های صهیونیستی در قدس نبرد «شمشیر قدس» را به راه انداختند و در یازده روز بیش از چهار هزار راکت و موشک به سمت فلسطین اشغالی شلیک کردند.

از سوی دیگر، همزمان با ادامه تماس‌های میانجی مصری با جنبش حماس برای ادامه آتش‌بس، علمیات فشار میدانی در طول مرز‌های نوار غزه و فلسطین اشغالی ادامه دارد تا جلوی وضعیتی که رژیم صهیونیستی قصد دارد پس از عملیات شمشیر قدس تثبیت کند، گرفته شود.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار