به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۰
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ بیانیه سازمان بسیج اساتید خراسان رضوی؛
سازمان بسیج اساتید خراسان رضوی در بیانیه‌ای به بررسی زمینه‌های تحقق مشارکت گسترده ملت ایران در انتخابات و الزامات پیش روی دولت آینده پرداخته است.
کد خبر: ۴۶۳۱۵۲
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰ - 21June 2021

به گزارش دفاع‌پرس از مشهد، سازمان بسیج اساتید خراسان رضوی  در بیانیه‌ای به بررسی زمینه‌های تحقق مشارکت گسترده ملت ایران در انتخابات و الزامات پیش روی دولت آینده پرداخته است.

در این بیانیه آمده است:

بدون شک انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگ دیگری بر صفحات درخشان تاریخ انقلاب اسلامی و پیروزی ملت بزرگ ایران افزود. علیرغم اینکه فزونی مشکلات معیشتی مردم شریف ایران در قریب به یک دهه و نیز فراگیری بیماری کرونا از سوی دیگر و همچنین دعوت دشمنان و بدخواهان ملت ایران به تحریم انتخابات و همراهی برخی نا آگاهان با این نقشه شوم‌، گمانه‌زنی‌ها برای مشارکت بسیار پایین در انتخابات را زیاد کرده بود ولی بار دیگر ملت فهیم ایران حماسه‌ای بزرگ آفریدند و مهر تأیید دیگری بر نظام جمهوری اسلامی و مردم‌سالاری دینی زدند و به ندای حکیم فرزانه، رهبر معظم انقلاب گوش فرا دادند و دشمنان کینه‌توز و بدخواه ایران عزیز را نا امید کردند.

‌از طرفی رأی قاطع به کاندیدای منتخب  پیام واضحی برای دشمنان دین و نظام اسلامی دارد و صد البته مسئولیت دولت منتخب را دو چندان می‌کند که در این راستا بر خود لازم می‌دانیم ضمن تبریک این پیروزی بزرگ به ملت شریف ایران و نیز به رئیس جمهور منتخب، از همه رسانه‌های متعهد و نیز صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و از تمامی نامزدهای انتخاباتی و هواداران ایشان که مقدمات انتخاباتی پرشور و انتخابی آگاهانه را فراهم کردند قدردانی کنیم. به طور خاص از جامعه دانشگاهی و تمامی اساتید ارجمندی که رسالت روشنگری خود را با مجاهدت‌های شبانه روزی در فضای حقیقی و مجازی ایفا کردند تشکر می‌کنیم.

‌در پایان از همه نامزدهای انتخاباتی و اندیشمندان حوزوی و دانشگاهی و تمامی نخبگان ایران عزیز با صرف نظر از علایق وسلایق سیاسی تقاضا داریم در راستای تحقق دولت اسلامی، ایرانی قوی و در تراز گام دوم انقلاب اسلامی ایران، از هیچ‌گونه مساعدتی دریغ نورزند و از دولت منتخب نیز تقاضا داریم در این راستا از تمامی فرصت‌ها و ظرفیت‌های فوق استفاده کرده، قدر این اعتماد عظیم و این فرصت بی‌بدیل را بداند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار