به روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
رضایی گفت: اگر دولت تغییر در خروجی آب سد‌ها را به مردم اطلاع می‌داد، شلتوک‌کاران خوزستانی متحمل ضرر و زیان نمی‌شدند و دولت باید پاسخگوی این ضرر‌ها باشد.
کد خبر: ۴۶۷۸۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴ - 20July 2021

دولت پاسخگوی ضرر و زیان ناشی از سوء مدیریت آب در خوزستان باشدبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس‌، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگو با مردم شهرستان هویزه و در بازدید میدانی از مناطق حاشیه رودخانه نیسان در شهرستان هویزه، پای درد و دل کشاورزان، دامداران و اهالی این بخش از خوزستان نشست و مشکلات کم آبی برای شلتوک کاران و گاومیش داران حاشیه رود نیسان را بررسی کرد.

وی در این بازدید خطاب به مردم اظهار داشت: اطلاع رسانی از تصمیم‌ها در مورد وضعیت آب و نیز برگزاری نشست‌های توجیهی و ترویجی با کشاورزان و دامداران، حق شما مردم تلاشگر است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همانطور که شما مردم می‌گوئید، اگر دولت تغییر در خروجی آب سد‌ها را به مردم اطلاع می‌داد، شلتوک کاران، در مورد کاشت آن تصمیم می‌گرفتند و متحمل ضرر و زیان نمی‌شدند و دولت باید پاسخگوی ضرر و زیان‌های ناشی از سوءمدیریت آب در استان خوزستان باشد.

در این بازدید میدانی، کشاورزان منطقه هویزه و رود نیسان از رضایی خواستند تا پیام و درخواست‌های آنان را در اهواز و تهران منعکس کند و به مردم ایران بگوید که اهالی خوزستان گله‌مند هستند و معترض، اما اعتراض آن‌ها را به حساب هم‌صدایی با عناصر دشمن ننویسید.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها