به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در توئیتی نوشت: اقدامات امنیتی در تأسیسات هسته‌ای ایران، به طور منطقی و معقول تشدید و محکم شدند و بازرسان آژانس هم به تدریج خود را با قواعد و مقررات جدید وفق داده‌اند.
کد خبر: ۴۷۷۵۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰ - 14September 2021

توئیت غریب‌آبادی درباره اقدامات امنیتی در تأسیسات هسته‌ای ایرانبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «کاظم غریب آبادی» سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین و همچنین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امشب (سه‌شنبه) در توئیتی نوشت: اقدامات امنیتی در تأسیسات هسته‌ای ایران، به طور منطقی و معقول تشدید و محکم شدند و بازرسان آژانس هم به تدریج خود را با قواعد و مقررات جدید وفق داده‌اند.

برخی رسانه‌ها مدعی تشدید اقدامات امنیتی در خصوص بازرسان آژانس در تأسیسات هسته‌ای ایران شده بودند.

رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز یکشنبه ۲۱ شهریور ماه در تهران با محمد اسلامی رئیس جدید سازمان انرژی اتمی دیدار و گفتگو کرد. در بیانیه مشترکی که بعد از این دیدار صادر شد قرار شد به بازرسان آژانس اجازه داده شود تا نسبت به سرویس فنی تجهیزات نظارتی مشخص شده و جایگزینی کارت‌های حافظه آن‌ها که تحت مهر و موم مشترک در ایران نگهداری خواهند شد، اقدام کنند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها