به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
ویدیوکلیپ «محور اقتصاد» شامل بیانات مهم رهبر انقلاب اسلامی درخصوص شعار سال ۱۴۰۰ از سری تولیدات ویدیویی نشان توسط فرهنگ‌سرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
کد خبر: ۴۹۱۸۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵ - 29November 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «محور اقتصاد» عنوان شصت و پنجمین ویدیوکلیپ از مجموعه ویدیویی «نشان» است که توسط این فرهنگ‌سرا تولید و منتشر شده است.

با عنایت به اهمیت اقتصاد و مشکلات اقتصادی حادث شدۀ سال‌های اخیر، امام خامنه‌ای چند سالی است که شعار سال‌ها را اقتصادی انتخاب میکنند و در ادامه شعار سال ۹۹ که جهش تولید نام داشت، سال ۱۴۰۰ را سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» نام گذاری کردند و در پیام نوروزی خود بیان کردند که شعار جهش تولید تحقق پیدا نکرد، موانعی مانند تحریم ها، بیکاری، خروج سرمایه‌های کشور، عدم تحقق چشم انداز و همچین موانعی، چون مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حقوقی بر سر راه وجود دارد که همه دست به دست هم داد تا جهش و رونق تولید تحقق پیدا نکند.

تولید ملی بدون فراهم کردن زیر ساخت هایش محقق نخواهد شد. حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان و نظارت بر کار آنان یکی از همین زیرساخت‌ها می‌باشد. مخاطب شعاری که برای سال ۱۴۰۰ برگزیدند، آحاد مردم علی الخصوص تولیدکنندگان بخش‌های خصوصی و تعاونی، مجلس شورای اسلامی، دولت، قوه قضاییه و مراکز دانشگاهی هستند که باید دست در دست هم داده تا با برطرف کردن موانع حقوقی و قانونی، استفاده از ابزار‌های حمایت مالی و نظارت بر اجرای قوانین راهگشای تولید باشند. در این شماره از مجموعه ویدیویی نشان بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص تببین شعار سال و ضرورت حمایت از تولید که باعث تقویت اقتصاد کشور خواهد شد، مورد بازخوانی قرارگرفته است.

مجموعه تولیدات ویدیویی «نشان» به طرح بیانات رهبر بزرگوار انقلاب در برهه‌های مهم مذهبی و ملی می‌پردازد و توسط فرهنگ‌سرای ابن‌سینا به صورت مناسبتی تولید و منتشر می‌شود.

علاقمندان جهت مشاهده سایر تولیدات نشان می‌توانند به صفحه فرهنگ‌سرای ابن‌سینا در آپارات به آدرس Farhangsara_ebne_sina مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار