فرمانده دانشگاه جنگ ارتش تأکید کرد؛
امیر سرتیپ ولی‌وند بر ضرورت عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ارتش جمهوری اسلامی تأکید کرد.
کد خبر: ۵۰۱۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷ - 17January 2022

امیر ولی‌وندبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «حسین ولی‌وند زمانی» فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در همایش علمی و سیاسی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که در سالن شهید فلاحی این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: دافوس آجا میزبان و محل پرورش خیل عظیمی از شهدا در دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و حافظ انقلاب و دفاع از ارزش‌ها بوده است.

وی ادامه داد: تا زمانی که در این لباس و در میثاق با ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم در مسیر جهاد و شهادت، مستحکم و با اقتدار گام برمی‌داریم.

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا با بیان اینکه همه بخش‌های ارتش و نیرو‌های مسلح در یک مسیر عالی حرکت می‌کنند، افزود: برنامه، راهبرد‌ها و عملکرد همه ما یک حرکت واحد را در رسیدن به اهداف ارتش دنبال می‌کند.

امیر ولی‌وند با اشاره به اهمیت فضای مجازی گفت: امروز بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی برای دستیابی به اهداف‌ مد نظر،  اهمیت ویژه‌ای دارد؛ لذا ما باید دریابیم که در این فضا بایستی چطور تلاش کنیم و گام برداریم تا بتوانیم روشنگری کنیم، اثرگذار باشیم و به نتیجه مد نظر برسیم.

وی عنوان کرد: امروز مهم‌ترین اقدام در حوزه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، حرکت عملیاتی در مسیر تبیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

فرمانده دافوس ارتش خاطرنشان کرد: صرف تکرار کردن مؤلفه‌های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، ما را به جایی نمی‌رساند؛ بلکه ما باید تلاش کنیم و وظیفه خود را در این حوزه انجام دهیم و خروجی آن را به سرپنجه‌ها برسانیم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار