به روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۰
رئیس شورای سیاسی نُجَباء:
الاسدی حمله موفق مقاومت یمن علیه اهدافی در امارات را به جنبش انصارالله و سید عبدالملک الحوثی تبریک گفت و به حاکمان ابوظبی خاطرنشان ساخت که بزرگ‌تر از قواره این رژیم کوچک شرارت می‌کنند.
کد خبر: ۵۰۱۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰ - 18January 2022

اماراتی‌ها بزرگ‌تر از قواره خود شرارت می‌کنند/ تبریک به انصارالله و الحوثیبه گزارش گروه بین الملل دفاع‌پرس، رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجَباء در پیامی توئیتری، از عملیات موشکی ـ پهپادی نیرو‌های یمنی در پاسخ به تجاوز‌های رژیم امارات استقبال کرد و نوشت: پیروزی‌های عنایت‌شده در مقابله با رژیم کوچک امارات، که منبع ویرانی و بازوی شرارت و استکبار در منطقه است، را به برادران آزاده‌مان در جنبش انصارالله و فرمانده پیروزشان «سید عبدالملک الحوثی» تبریک می‌گوییم.

شیخ «علی الاسدی» ضمن انتقاد از شیطنت‌های رژیم امارات در سطح منطقه، تصریح کرد: این دولت کوچک در تکاپو برای ایفای نقشی بزرگ‌تر از توانایی‌های خود می‌باشد و جامه‌ای بر تن کرده است که قواره حجم ناچیزش نیست!

وی با اشاره به ضربه اخیر مقاومت یمن و هدف قرار دادن نقاط راهبردی دشمن، خاطرنشان ساخت: این است ثمره زشتکاری، جنایت‌پیشگی و دشمنی رژیم امارات با حق در منطقه ما و سایر نقاط جهان.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها