به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۳
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین:
النخاله گفت: هیچ خط قرمزی در نبرد با دشمن صهیونیستی وجود ندارد و تل آویو در فهرست اهداف موشک‌های مقاومت قرار خواهد داشت.
کد خبر: ۵۳۸۰۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۲ - 06August 2022

هیچ خط قرمزی در نبرد با رژیم صهیونیستی وجود نداردبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین از دستور میدانی به تمام نیرو‌های گروهان‌های قدس شاخه نظامی این جنبش برای اقدام و آغاز واکنش به جنایت رژیم صهیونیستی در تجاوز به غزه خبر داد.

النخاله در گفت‌وگو با شبکه خبری المیادین اظهار داشت: هیچ خط قرمزی در نبرد با رژیم صهیونیستی وجود ندارد و تل آویو در فهرست اهداف موشک‌های مقاومت قرار خواهد داشت.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی افزود: امروز روز مبارزه و پیروزی است. دشمن دست به تجاوز زده و باید منتظر پاسخ ما باشد. امروز زمان آزمایش مقاومت فلسطین و پایداری آن است. رزمندگان ما ثابت خواهند کرد که به مسئولیت خود در قبال تجاوزگری صهیونیست‌ها عمل می‌کنند.

وی تصریح کرد: ما عقب نخواهیم نشست و با بذل خون در این نبرد تردید به خود راه نخواهیم داد. این دستور میدانی به تمام عناصر برای اقدام طبق طرح تدوین شده است.

النخاله در پایان گفت: رژیم اشغالگر سعی دارد بگوید که این نبرد با جهاد اسلامی است و من می‌گویم که این تجاوز یک جنگ تمام عیار علیه ملت فلسطین است. آنچه را که در نبرد شمشیر قدس محقق نشد در این نبرد محقق خواهیم ساخت.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها