به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۷
رئیس فراکسیون «الوفاء للمقاومة» در پارلمان لبنان با هشدار به رژیم صهیونیستی در خصوص ترسیم مرز‌های دریایی، گفت: حساب مقاومت با صهیونیست‌ها تسویه نشده است.
کد خبر: ۵۳۹۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹ - 13August 2022

مقام حزب‌الله: حساب ما با دشمن صهیونیستی تسویه نشده استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس،‌ «محمد رعد» رئیس فراکسیون «الوفاء للمقاومة» در پارلمان لبنان در مراسم عزاداری ایام محرم در شهر النبطیه بر همبستگی حزب‌الله با همه مظلومان و مستضعفان به ویژه ملت فلسطین و یاری آن‌ها تأکید کرد.

رعد، با اشاره به ترسیم مرز‌های دریایی با رژیم صهیونیستی افزود: حزب‌الله منتظر آمدن «آموس هوچشتاین» فرستاده آمریکایی از فلسطین اشغالی است، اما «ما برای مدت طولانی منتظر نخواهیم ماند».

رئیس فراکسیون «الوفاء للمقاومة» در پارلمان لبنان تأکید کرد: دشمن صهیونیستی باید بداند که حساب ما با آن باز خواهد ماند تا آب‌ها و سرزمین ما به طور کامل آزاد شود و دست ما همچنان روی ماشه باقی خواهد ماند.

وی تصریح کرد: دولت آمریکا برای ما همچنان منبع اصلی تجاوزگری و مصادره آزادی ملت‌ها باقی خواهد ماند و هرگز ادعای آن برای حمایت از حقوق بشر نفعی به حال آن نخواهد داشت چرا که شواهد زنده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد دولت آمریکا حامی دیکتاتور‌ها در جهان است. «رعد، تصریح کرد: با خداوند متعال، ملتمان و خودمان عهد و پیمان می‌بندیم که تا تحقق اهداف امام حسین (ع) در استقامت، عدالت، آزادی، عزت و پیروزی برای انسانیت، پلک روی هم نگذاریم.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار