به روز شده در: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۱
قالیباف در نطق پیش از دستور:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت جهاد اسلامی ثابت کرد که امروز هر بخش از مقاومت اسلامی به تنهایی توانایی در هم کوبیدن عمیق‌ترین لایه‌های دفاعی رژیم صهیونیستی و خردکردن اراده آن‌ها را داراست.
کد خبر: ۵۳۹۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳ - 14August 2022

هر بخش از جبهه مقاومت به تنهایی قادر به نابود کردن اسرائیل استبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «محمدباقر قالیباف»  رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۳ مرداد) مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: فرارسیدن روز مقاومت اسلامی که یادآور مقاومت جانانه حزب‌الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه و آغاز فصل جدیدی از مبارزه با رژیم جنایت کار صهیونیستی بود را گرامی می‌دارم.

وی بیان کرد: جنبش جهاد اسلامی فلسطین در آخرین حلقه از مقاومت اسلامی علیه جنایتکاران صهیونیست نویدبخش و در هم کوبنده ظاهر شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حرکت جهاد اسلامی ثابت کرد که امروز هر بخش از مقاومت اسلامی به تنهایی توانایی در هم کوبیدن عمیق‌ترین لایه‌های دفاعی رژیم صهیونیستی و خردکردن اراده آن‌ها را داراست و امروز در سایه اتحاد و همدلی همه جریان‌های مقاومت، با قاطعیت می‌گوئیم که زوال دشمن غاصب نزدیک‌تر از هر روزی است.

قالیباف تصریح کرد: قریب به هشت دهه تبهکاری و جنایات رژیم صهیونیستی بر هر بیننده منصفی آشکار ساخته است که موجودیت این رژیم در گرو ایجاد ناامنی، اختلاف، ترور، اشغال و جنایت سازمان یافته در سراسر منطقه است.

وی ادامه داد: هر روزی که جهان شاهد جنایت‌های بیشتری از سوی صهیونیست‌ها است و نقشه‌های شوم آن‌ها با هم دستی رژیم‌های استکباری و ارتجاعی بیشتر برملا می‌شود، نقش مدافعان سرافراز و پرافتخار حرم با امنیت ایران عزیزمان و ثبات منطقه آشکارتر می‌شود.

مدافعان حرم نگهبان امنیت و ناموس کشور هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در روز‌های ابتدایی جنگ در سوریه و عراق عده‌ای دچار خطای محاسباتی شدند، اما هنگامی که واقعیت صحنه با جنایت‌های دهشتناک داعش عیان شد، به گونه‌ای که حتی کشور‌های اروپایی را نگران کرد. هر ایرانی منصفی با سلیقه‌های سیاسی مختلف به این باور رسید که مدافعان حرم فقط پاسداران حریم اهل بیت عصمت و طهارت نیستند بلکه نگهبان امنیت و ناموس کشور عزیزمان نیز هستند.

رسوایی و بی اعتباری تعرض کنندگان به مدافعان حرم

قالیباف گفت: به همین جهت تعرض به این قهرمانان ملی که پای جنایت کارانی همچون داعش را از سرزمین کوتاه کردند، خاک پاشیدن به آفتاب است که جز رسوایی و بی اعتباری برای تعرض کنندگان و حامیان آن‌ها نتیجه‌ای ندارد. ما به این شهدای مظلوم که خود را فدای مردم ایران و حفظ حریم ایران کردند، افتخار می‌کنیم و زندگی در امنیت خود را مدیون آن‌ها می‌دانیم.

وی گفت: همچنین لازم است از برپایی باشکوه مجالس عزا و ذکر مصیبت سیدالشهدا (ع) در سراسر کشور تقدیر و تشکر کنم. ظهور جلوه‌های اسلام سیاسی از قبیل ظلم ستیری، مقاومت در برابر دشمنان اسلام و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی و افشای خط نفاق در عزاداری‌های محرم امسال به طور ویژه دشمنان اسلام و حامیان اسلام آمریکایی را خشمگین کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: خشم دشمنان از آموزه‌های اسلام ناب محمدی ثابت کرد هیئت بصیرت افزا و ظلم ستیز مایه عزت مسلمانان و خار چشم منافقان است. با توجه به پیش بینی استقبال گسترده مردم برای حضور در مراسم اربعین امسال در کشور عراق تأکید می‌کنم ضروری است مسئولان مربوطه در تمامی مراحل حضور مردم در این راهپیمایی باشکوه، همه امکانات را برای رفع دغدغه‌های مردم و تسهیل روند‌ها به کار گیرند.

انتهای پیام/۳۷۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار