به روز شده در: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۷
عضو شورای مرکزی حزب‌الله با بیان اینکه پیروزی در جنگ ۳۳ روزه قواعد بازدارندگی را علیه رژیم صهیونیستی ایجاد کرد، گفت: این پیروزی دروازه‌های جهنم را به روی توطئه‌های آمریکا در کل منطقه گشود.
کد خبر: ۵۴۰۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹ - 17August 2022

گشوده شدن دروازه‌های جهنم به روی آمریکا با پیروزی مقاومت در جنگ ۳۳ روزهبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از العهد، شیخ «حسن البغدادی» عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان اظهار داشت: ما این روز‌ها یاد و خاطره پیروزی بر دشمن صهیونیستی در ژوئیه ۲۰۰۶ را جشن می‌گیریم؛ هرچند تلخی اقدامات برخی طرف‌ها برای تشویق و کمک به دشمن برای انجام جنگ دوم علیه لبنان در یاد و خاطره‌ها باقی مانده است، در حالی که آن‌ها باید از وطن خود دفاع می‌کردند و در کنار ملت خود می‌ایستادند.

البغدادی طی سخنانی در مراسمی در حومه جنوبی بیروت افزود: پیروزی بزرگ در جنگ ۳۳ روزه قواعد بازدارندگی را علیه این رژیم تروریستی که هیچ‌گاه زبان گفت‌وگو و همزیستی را نشناخته است، ایجاد کرد. امروزه به برکت این بازدارندگی، از کشور و مردم خود محافظت می‌کنیم و ثروت‌هایمان را بازپس می‌گیریم. همه سرسپردگان و توطئه‌گران بدانند که ما قدرت خود را مجانی به دست دشمنان نخواهیم داد و تا زمانی که دلایل قانع‌کننده وجود دارد، سلاح‌های ما باقی خواهد ماند.

عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان ادامه داد: پیروزی مقاومت در برابر تجاوز آمریکا و اسرائیل و متحدانشان، دروازه‌های به جهنم را به روی پروژه آمریکا در سراسر منطقه گشود و این مسئله به وضوح در سوریه، فلسطین، عراق، یمن و سایر مناطق مشهود است.

وی در پایان تأکید کرد: محور مقاومت در کانون معادلات منطقه‌ای و بین المللی قرار گرفته است و ان‌شاءالله در روز‌های آینده شاهد انسجام و پیروزی‌های بیشتر این محور خواهیم بود. در آن روز آمریکایی‌ها متوجه می‌شوند که سیاست‌های غلط آن‌ها و قدرتشان که مبتنی بر گرایش‌های شیطانی و تروریستی است، تا چه اندازه دچار ضعف و سستی است. در عین حال، این فرصتی برای ما است تا خود را تقویت کنیم و دستاورد‌های زیادی را در زمینه تصمیم‌گیری حاکمیتی و آزادی کشور و حفظ ثروت‌های آن کسب کنیم.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها