جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛

ارزیابی مؤلفه‌های جنگ‌ ترکیبی در قرارگاه جنگ‌های نوپدید «نزاجا»

امیر سرتیپ نعمتی با بیان اینکه باید برای سناریوهای آتی دشمنان در حوزه فضای مجازی برنامه داشته باشیم، گفت: قرارگاه جنگ‌های نوپدید نزاجا مؤلفه‌های جنگ‌های شناختی و ترکیبی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
کد خبر: ۵۵۰۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۶ - 18October 2022

قرارگاه جنگ‌های نوپدید نزاجا مولفه‌های جنگ شناختی را ارزیابی می‌کندامیر سرتیپ «نوذر نعمتی» جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، اظهار داشت: قرارگاه جنگ‌های نوپدید نیروی زمینی ارتش بخش‌ها و روش‌های مختلف جنگ‌های ترکیبی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

امیر نعمتی ادامه داد: ایران اسلامی در سال‌های اخیر مورد هجمه جنگ‌های ترکیبی قرار گرفته است که اساس آن بیشتر بر فضای مجازی و تأثیر فناوری‌های نوین در شئون زندگی اجتماعی افراد استوار بوده است؛ لذا ما باید برای مقابله با بسترهای سایبری، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خود را آماده کرده و زیرشاخه‌های فرعی قرارگاه جنگ‌های نوپدید را گسترش دهیم و برای سناریوهای آتی دشمنان برنامه داشته باشیم.

جانشین فرمانده نزاجا با بیان اینکه در این قرارگاه نقش تمامی حوزه‌های فناورانه در عرصه دفاعی و امنیتی در نظر گرفته می‌شود، گفت: قرارگاه جنگ‌های نوپدید نزاجا مؤلفه‌های جنگ‌های شناختی و ترکیبی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و در این رابطه زیرشاخه‌های فرعی راهبردی متعددی را ایجاد کرده است.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار