به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴
شهید خدابخش بحیرایی در قسمتی از وصیت‌نامه خود آورده است: «ای مادر مهربان و رنج‌کشیده‌ام، از شما حلالیت می‌طلبم و از اینکه آن طور که باید و شاید نتوانستم به شما خدمت کنم معذرت می‌خواهم، پیرو خط حضرت زینب (س) باشید، مبادا پشت رهبر را خالی کنید.»
کد خبر: ۵۵۷۵۱۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳ - 23November 2022

وصیت شهید «بحیرایی» به مادرش

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

وصیت‌نامه شهید خدابخش بحیرایی

«بسم رب الشهداوصدیقین

ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیل الله صفأکانهم بنیان مرصوص

با عرض سلام محضر آقا امام زمان (عج) و با درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی خمینی بت‌شکن و سلام به ارواح پاک طیبه شهدا از صدر اسلام تاکنون که با خون مطهر خود درخت اسلام را آبیاری و پرچم انقلاب اسلامی را در سراسر گیتی به اهتزاز درآوردند و طاغوتیان زمان را به زباله‌دان تاریخ فرستادند. 

و‌ای مادر مهربان و رنج‌کشیده‌ام، از شما حلالیت می‌طلبم و از اینکه آن طور که باید و شاید نتوانستم به شما خدمت کنم معذرت می‌خواهم، پیرو خط حضرت زینب (س) باشید،  مبادا پشت رهبر را خالی کنید. اگر به افتخار شهادت نائل شدم گریه و زاری نکنید دشمن شاد نشود، با آن صبر و حوصله‌ای که در شما سراغ دارم با شعار دادن خود مشت محکمی بر دهن یاوه‌گویان خواهید زد.

و‌ای همسر وفادارم شما خیلی در زندگی زحمت کشیدید و بی‌اندازه صبور بودید، بنده از شما راضی هستم انشاءلله شما هم مرا حلال خواهید کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها