جانشین وزیر دفاع:

رژیم صهیونیستی پاسخ اقدامات خود در ترور شهید فخری‌زاده را خواهد دید

سردار فرحی گفت: طراحان اصلی ترور شهید فخری‌زاده که رژیم غاصب صهیونیستی یکی از صحنه‌گردانان اصلی آن است نیز پاسخ اقدامات خود را خواهند دید.
کد خبر: ۵۵۸۶۹۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸ - 28November 2022

رژیم صهیونیستی پاسخ اقدامات خود در ترور شهید فخری زاده را خواهد دیدبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ پاسدار «سید مهدی فرحی» به همراه معاونین وزیر دفاع با حضور در منزل شهید فخری‌زاده با خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار فرحی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام محسن فخری زاده طی سخنانی با اشاره به تلاش دستگاه‌های امنیتی و دستگیری تعدادی از عوامل ترور شهید فخری‌زاده گفت: هر چند مزدوران خود فروخته ترور شهید فخری زاده که تعدادی از آنان دستگیر و در زندان به سر می‌برند به سزای اعمال خود خواهند رسید، اما طراحان اصلی این اتفاق که رژیم غاصب صهیونیستی یکی از صحنه گردانان اصلی آن است نیز پاسخ اقدامات خود را خواهند دید.

جانشین وزیر دفاع با بیان اینکه فقدان دانشمند ممتاز و برجسته هسته‌ای و دفاعی اگرچه برای خانواده و مجموعه صنعت دفاعی ضایعه‌ای بزرگ محسوب می‌شود، اما خون این شهید بزرگوار اراده‌ها را برای پیشرفت و ادامه راه وی راسخ‌تر و قدم‌های دانشمندان دفاعی را مستحکم‌تر کرده است.

همسر شهید فخری‌زاده نیز در این دیدار طی سخنانی اظهار کرد: شهید فخری‌زاده لحظه لحظه زندگی خود را به فکر پیشرفت کشور بود و برای پیمودن این مسیر، شهادت را اجر و ثواب زحمات خود می‌دانست و دائماً به حال رفقای شهید خود، شهیدان علی‌محمدی و شهریاری غبطه می‌خورد.

انتهای پیام/241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار