به روز شده در: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵
هیئت داوران بخش صحنه‌ای هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت، برگزیدگان این دوره را در بخش‌های مختلف معرفی کردند.
کد خبر: ۵۵۹۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴ - 06December 2022

معرفی برگزیدگان بخش صحنه‌ای جشنواره مقاومتبه گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، آیین اختتامیه بخش صحنه‌ای هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت صبح امروز (سه‌شنبه) در تالار شهر مشهد مقدس برگزار شد و هیئت داوران برگزیدگان این دوره را در بخش‌های مختلف به شرح زیر معرفی کردند:

طراحی پوستر و بروشور

برگزیده:
هما پورمحمد طراح پوستر و بروشور نمایش راه پیموده نشده

طراحی نور
برگزیده:
محمود بختیاری برای نمایش شبیه خوانی قربانی

طراحی لباس
تقدیر از حمیدرضا لباس فلامرزی طراح نمایش داستان آن کلات

موسیقی
تقدیر از مهدی حسنی برای نمایش‌های شیموئید
بهرام رجبعلی زاده  برای نمایش قصیده‌ای برای نجمه

برگزیده موسیقی
محمد نادری برای نمایش داستان آن کلات

طراحی صحنه
نامزدها:
رضا رضایی طراح صحنه نمایش کافه بیروت
سمیه آباده طراح صحنه به حق چیز‌های ندیده و نشنیده
رامین راست جو طراح صحنه نمایش شط و شوت
سید محسن هاشمی طراح صحنه شیموئید

تقدیر از سید محسن هاشمی طراح صحنه شیموئید
برگزیده:
سمیه آباده ط سمیه آباده طراح صحنه به حق چیز‌های ندیده و نشنیده

بازیگری زن
نامزدها:
مریم دهقانی برای نمایش هاراگیری
مریم غلام زاده برای نمایش مجلس شبیه خوانی قربانی
اختر اولیایی برای نمایش شط و شوت
حکیمه خاکسار برای نمایش شیموئید
سارا جمالی و فاطمه صفری برای نمایش به حق چیز‌های ندیده و نشنیده
مریم دایی رحیمی برای نمایش قصیده‌ای برای نجمه

جایزه ویژه هیئت داوران به گروه بازیگران نمایش به حق چیز‌های ندیده و نشنیده از رباط کریم
سارا جمالی، فاطمه صفری، زهرا جمالی، معصومه اسدی، سمیه آباده، فاطمه غفاری، حدیث ارمغان
بازیگری سوم: اختر اولیایی برای نمایش شط و شوت  از استان یزد
بازیگری دوم: حکیمه خاکسار برای نمایش شیموئید از تربت حیدریه
بازیگری اول: دیپلم افتخار و تندیس به مریم دهقانی برای نمایش هاراگیری

تقدیر از بازیگران نوجوان
بازیگر نمایش قصیده‌ای برای نجمه؛ و بازیگر نمایش به حق چیز‌های ندیده و نشنیده
باران رفیعی برای نمایش به حق چیز‌های ندیده و نشنیده
نازنین زهرا وفادار برای نمایش مجلس شبیه خوانی قربانی

بازیگری مرد
نامزد‌ها:
سید سعید موسوی برای نمایش قصیده‌ای برای نجمه
داوود علیزاده برای نمایش می‌خواستم ببوسمت باران گرفت
سعید خبیری برای نمایش شط و شوت
محمدامین محمدی و مهدی دلال برای نمایش هاراگیری
سیروس کهوری نژاد برای نمایش عبدالرضا

برگزیدگان:
بازیگری سوم: سعید خبیری برای نمایش شت و شوط
بازیگری دوم به صورت مشترک برای مهدی دلال و محمدامین محمدی برای نمایش هاراگیری
بازیگری اول: سیروس کهوری نژاد برای نمایش «عبدالرضا»

کارگردانی
نامزدها:
سمیه آباده برای نمایش به حق چیز‌های ندیده و نشنیده
اصغر گروسی برای نمایش هاراگیری
احمد اکبرزاده برای نمایش شیموئید
مجتبی لاله زاری برای نمایش شط و شوت

برگزیدگان
سوم: مجتبی لاله زاری برای نمایش شط و شوت
دوم: اصغر گروسی برای نمایش هاراگیری
اول: سمیه آباده برای نمایش به حق چیزط‌های ندیده و نشنیده

نویسندگی
نامزدها:
علی بیگدلی برای نمایش مجلس شبیه خوانی قربانی
بهار مومنی برای نمایش داستان آن کلات
کامران شهلایی برای نمایش قصیده‌ای برای نجمه
مزدک صالحی پامناری برای نمایشی به حق چیز‌های ندیده و نشنیده
اصغر گروسی برای نمایش هاراگیری

برگزیدگان:
سوم: کامران شهلایی برای نمایش قصیده‌ای برای نجمه
دوم: اصغر گروسی برای نمایش هاراگیری
اول: مزدک صالحی پامناری برای نمایشی به حق چیز‌های ندیده و نشنیده

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها