به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، ششمین جشنواره مردمی عمار در آخرین روز برپایی خود علاوه بر یک کارگاه آموزشی با حضور ابوالقاسم طالبی درباره بازیگردانی درسالن شماره 3 سینما فلسطین فیلمهای زیر را اکران خواهد کرد.
برنامه های روز هشتم جشنواره مردمی فیلم عمار
سینما فلسطین
سالن1
ساعت 14/30- 13
زبان سنگها/ نماهنگ/ احمدرضا داوری
ژوان/ داستانی/ حسن نجی
ساعت 16- 14/40
مهاجر الی الله/ نماهنگ/ محمد حسن فلاح
نسخه ایرانی/ مستند: نقد درون گفتمانی/ علی شفیعی
خط قرمز/ پویانمایی/ مرکز هرهای رقومی بسیج
روایت نصر(جانباز دافع حرم لشکر فاطمیون جمعه خان مبارز)/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ ساسان فلاحفر
لبیک آبادی/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ مهدی احمدی
روز داوری/ داستانی(منتخب ادوار عمار)/ سهیل سلیمی
ساعت 17/20- 16/10
یمانیون/ نماهنگ/ حسین نشاطی
از ساقه تا صدر/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ امیر مهریزدان
محیط امن/ مستند: نقد درون گفتمانی/ حمید مهاجرانی
ساعت22/40- 21/20
شکوفه های عاشورایی/ نماهنگ/ مصیب کوهی مشایخ
بختک/ پویانمایی/ نوروز عباسی
راه روشن/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ حجت اله عدالت پناه
دونفر بر فراز منبر/ پویانمایی/ عبدالامیر سبیعی
طیبه/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ احمد رضا سیستان
بابا خون داد/ نماهنگ(منتخب ادوار عمار)/ مهدی نقویان
سالن2
ساعت 17/20-16/10
پیرو ولایت/ نماهنگ/ احسان فرنام
یونسیها/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ محمدمحسن احمدی
فاتحان فردا/ مستند: بیداری اسلامی و جهانی/ محسن اردستانی رستمی
عکسم یهویی/ پویانمایی/ رسول آذرگون
کسی به فکر جنگلها نیست/ مستند: نفد درون گفتمانی/ یاسر طالبی
ساعت 19/30-18
سرود اهل راز/ نماهنگ/ سید علی ابراهیمی نیک
تولدی دوباره/ مستند: بیداری اسلامی و جهانی/ حجت اله عدالت پناه
شرح مدح/ مستند: نفد درون گفتمانی/ حمید شعبانی صمغ آبادی
مردم مقاوم/ پویانمایی/ سید حامد قاسمی و علی رهجو
مورچه و سلیمان/ پویانمایی(منتخب ادوار عمار)/ علی برایی
ساعت21/10-19/40
میعاد/ نماهنگ/ مرتضی مجاهدی
تسخیر لانه/ پویانمایی/ مجید آسودگان
جیره/ داستانی/ مهدی امینی طائمه
سالار آباد(ویژه شهید منا)/ مستند: بخش ویژه ایران و آمریکا/ علی میرزایی
مژده سحر/ داستانی/ آرش امیری
سالن 3
ساعت 14/50-13
اربعین/ نماهنگ/ مجید پناهی
میم/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ قدرت باقری
آیات عزت و قدرت / پویانمایی/ مجتبی کوهستانی
حماسههای خاموش/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ سید یحیی علوی
زمزمه آب/ داستانی/ علی امیدوار
ساعت17-15
کارگاه آموزشی/ بازیگردانی در سینما/ ابوالقاسم طالبی
ساعت 19/30-18
سید جلیل.../ نماهنگ/ علی علیزاده
مجموعه(یادم تو را فراموش)/ پویانمایی/ محمد ناصری فر
سه قربانی/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ میر اسداله هاشمی
قیومیت/ پویانمایی/ مرکز هنرهای رقومی بسیج
مرثیه میثم/ مستند: تقد درون گفتمانی/ هادی محمدی نسب
مردی از هیرمند/ مستند: جنگ نرم/ مهدی عبداللهی
سکوت آب/ نماهنگ/ محسن پور محی آبادی
ساعت 21/10-19/40
ماه شب چهارده/ نماهنگ/ محمدرضا کیانپور برجویی
مسجد صفا/ مستند: جنگ نرم/ ابراهیم اینانلو
Revolution/ پویانمایی/ ساجده و زهرا قدیری
سه سال و سه روز(طیب)/ مستند: تاریخ معاصر ایران/ مهدی مطهر
نسخه آندلسی/ مستند: نقد درون گفتمانی/ حسام الدین احمد زادگان
ساعت22/40-21/20
ایران/ نماهنگ/ محمد حبیب مصداقی بهاری
بسیج/ پویانمایی/ مرکز هنرهای رقومی بسیج
اسب چوبی/ داستانی/ یونس شهباز
لباس تقوا/ مستند جنگ نرم/ محمدهادی داوود آبادی
آن روزها/ داستانی/ بهرام ثناعی
سینمای 99درصدی/ مستند: جنگ نرم(منتخب ادوار عمار)/ تورج کلانتری