امام جمعه قروه:

مردم با بصیرت و آگاهی در انتخابات شرکت کنند

امام جمعه قروه گفت: انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است و لازم است تا مردم با بصیرت و آگاهی در این صحنه سیاسی حضور پیدا کنند.
کد خبر: ۶۷۳۲۵۲
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۱ - 16June 2024

مردم با بصیرت و آگاهی در انتخابات شرکت کنندبه گزارش دفاع‌پرس از کردستان، حجت الاسلام عابدین رستمی امام جمعه قروه در خطبه نماز جمعه ضمن دعوت مردم به تقوا و خداپرستی اظهار داشت: تقوا یعنی بنده خدا گوش به فرمان خداوند باشد و این اساس تقوا است و همه انسان‌ها باید حول این محور بچرخند.

وی ضمن تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) افزود: دوره زندگی این امام جز دوره‌های بسیار مهم تاریخی است.

حجت الاسلام رستمی همچنین ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی عنوان کرد: باید این هفته را به سربازان امنیت غذایی در جامعه تبریک گفت و از زحمات این قشر تقدیر کرد.

این مسئول افزود: پس از دوران طاغوت و پیش از آن جهاد سازندگی مورد توجه بود و موجب توسعه و پیشرفت کشور شد و برکات زیادی برای مردم به همراه داشت.

وی ادامه داد: انتخابات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و تنور انتخابات روز به روز در حال داغ شدن است.

امام جمعه قروه عنوان کرد: دو راهبرد برای انتخابات از سوی امامین انقلاب مطرح است یکی مشارکت حداکثری در انتخابات و یکی هم پایبندی به قانون است.

رستمی اضافه کرد: همواره دو طیف در انتخابات وجود دارند یکی طیفی که به دنبال مهندسی انتخابات هستند و اعتقاد دارند که کاندید مورد نظر آنها باید انتخاب شود و رهبر معظم انقلاب هم به اخلاق مداری در انتخابات تاکید دارند.

این مسئول تاکید کرد: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب صحنه انتخابات، صحنه عزت و حماسه است و باید این عزت و حماسه در دنیا باید به نمایش در بیاید.

امام جمعه قروه تصریح کرد: یک طیف دیگر هم کسانی هستند که به دنبال تحریم انتخابات هستند و می‌بینند که طیف این افراد رأی نمی‌آورد به دنبال تحریم انتخابات هستند.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات در ایران یک بنیان بصیرتی محکمی می‌خواهد و از اهمیت زیادی برخوردار است و لازم است به فردی رأی دهیم که همانند شهید رئیسی باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها