نماینده ولی فقیه در کردستان:

مردم تعیین کننده کیفیت انتخابات هستند

حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی گفت: مردم با حضور پرشور و با بصیرت خود پای صندوق‌های اخذ رای تعیین کننده کیفیت انتخابات هستند.
کد خبر: ۶۷۶۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۹ - 05July 2024

مردم تعیین کننده کیفیت انتخابات هستند

به گزارش دفاع‌پرس از کردستان ،نماینده ولی فقیه در کردستان با حضور در یکی از شعبات شهر حسین‌آباد از توابع شهرستان دیواندره رأی خود را به داخل صندوق انداخت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مشارکت مردم و حضور در پای صندوق‌های رأی در تعیین سرنوشت کشور بسیار مهم است این مشارکت برای نظام جمهوری اسلامی پشتوانه و مایه‌ آبرو و سربلندی است.

وی اضافه کرد: امروز در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری نهمین رئیس جمهور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انتخاب خواهد شد و در آن مردم تعیین کننده کیفیت انتخابات هستند و این امری قابل افتخاراست و کمتر در کشور‌های دیگر اتفاق می‌افتد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور در انتخابات عنوان کرد: مردم از حق رأی خود استفاده کنند و یک فرد با تقوا، صادق و با بصیرت را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند.
حجت الاسلام پورذهبی افزود: شرکت در انتخابات نه تنها یک وظیفه دینی و ملی محسوب می‌شود، بلکه فرصتی برای مشارکت در تعیین و آینده سرنوشت کشور است.
به گفته وی،از عموم مردم شریف کردستان انتظار داریم ضمن حضور در پای صندوق‌های اخذ رأی و انتخاب فرد اصلح در مسیر پیشرفت و تعالی کشور نقش آفرینی کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها