فیلم
گزارش ویدئویی
فیلم/ رسالت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس انتقال فرهنگ شهدا به نسل جوان است
امیر سهرابی در همایش ادبی فخر ایران و آیین رونمایی از خودرو شهید فخری‌زاده؛
امیر سهرابی با بیان اینکه رسالت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس انتقال فرهنگ شهدا به نسل جوان است، گفت: خودروی مورد هدف شهید فخری‌زاده در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در معرض نمایش گذاشته شد تا نسل جوان شاهد گوشه‌ای از جنایت صهیونیست‌ها در حق دانشمندان هسته‌ای کشورمان باشند.
فیلم/ همایش ادبی فخر ایران و آیین رونمایی از خودروی شهید محسن فخری‌زاده
چهارمین همایش ادبی فخر ایران و نیز آیین رونمایی از خودروی دانشمند شهید محسن فخری‌زاده که صبح امروز (چهارشنبه) و با حضور خانواده معزز شهدای هسته‌ای کشور در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ جنایات جنگی آشکار اسرائیل در جنگ غزه
حمله به بیمارستان، مدرسه، اماکن مسکونی و دانشگاه مغایر با اصل تمایز در حقوق بین‌الملل بشردوستانه است در حالی که نظامیان صهیونیست بین اهداف نظامی و غیر نظامی تفکیک قائل نشده‌اند و اصل تمایز را نقض کرده‌اند.
فیلم/ اقدامات و نوآوری‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
رسالت همیشگی نیروی دریایی از زمان دفاع مقدس تاکنون، همواره تأمین امنیت خطوط کشور و همچنین تأمین امنیت برای دریانوردان بوده است.
فیلم/ آیین رونمایی از کتاب «میهمان حبیب»
عصر امروز همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) از کتاب «میهمان حبیب» با محوریت رشادت‌های سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» رونمایی شد.
فیلم/ پیام صلح ایران برای همسایگان کشور
سرلشکر باقری در آیین الحاق ناوشکن دیلمان گفت: ما به همۀ همسایه‌هایمان در شمال کشور پیام صلح داریم.
فیلم/ دیدار با خانواده شهید «مصطفی همدانی»
گزارش ویدئویی از دیدار ریاست عقیدتی سیاسی ستاد کل نیرو‌های مسلح با خانواده شهید مصطفی همدانی را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ نشست سرلشکر صفوی در اندیشکده کیکر چین
اندیشکده روابط بین الملل معاصر چین (کیکر) به عنوان برترین مرکز مطالعاتی چین از سهم مهمی در تدوین استراتژی و سیاست‌های این کشور برخوردار است. ویدئویی از حضور سرلشکر صفوی در این نشست را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ اختتامیه دوازدهمین دوره ادبی یوسف با نگاهی به زندگی یک نویسنده شهید
گزارش ویدئویی از آیین اختتامیه دوازدهمین دوره ادبی یوسف با نگاهی به زندگی نویسنده شهید «یوسف ملک‌شامیان» که در خرمشهر به شهادت رسید را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ نخستین دوره مسابقات مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح
در ستاد آجا برگزار شد؛
نخستین دوره مسابقات مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح با شعار «سرباز ماهر، پنجه‌های کارآمد، اشتغال موثر» صبح امروز (یکشنبه) در ستاد ارتش برگزار شد.
صفحه  از ۳۷۵
پربیننده ها
آخرین اخبار