به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۷
فیلم
گزارش ویدئویی
فیلم/ اجرای زیبای سرود «خبرنگار»
در مراسم تجلیل از خبرنگاران خبرگزاری دفاع مقدس انجام شد؛
سرود «خبرنگار» که به مناسبت «روز خبرنگار» در مراسم تجلیل از خبرنگاران خبرگزاری دفاع مقدس اجرا شد را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ سخنرانی سردار کارگر در مراسم تجلیل از خبرنگاران دفاع مقدس
سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در آئین تجلیل از خبرنگاران خبرگزاری دفاع مقدس ضمن اشاره به رسالت خطیر خبرنگار گفت: خبرگزاری دفاع مقدس طرفدار هیچ حزب و گروهی نیست و فقط انعکاس دهنده ارزش‌های دفاع مقدس و مواضع نظام است.
فیلم/ تجلیل از خبرنگاران خبرگزاری دفاع مقدس
آئین تجلیل از خبرنگاران خبرگزاری دفاع مقدس صبح امروز با حضور سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شد.
نماهنگ/ نهضت تعاون و احسان را مردم مجدد شروع کنند
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای رزمایش کمک مومنانه فرمودند: کاری که در آستانه ماه رمضان شروع شد، خیلی کار با ارزشی بود، توانست غم‌های خانواده‌هایی را کم کند. من امروز هم معتقدم که این نهضت تعاون و احسان را مجدّداً مردم عزیز ما شروع کنند و تلاش کنید خدمات به همه نیازمندان رسیده و کسی از قلم نیفتد.
فیلم/ افشای دروغ پردازی شبکه معاند بی بی سی
گفت‌وگوی داغ و پاسخ‌های جنجالی دکتر مرندی به ادعای خبرنگار بی‌بی‌سی درباره مخفی کردن آمار کرونا در ایران که باعث شد مجری گفتگو رو قطع کند را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ دشمن به دنبال تفرقه افکنی بین ملت‌های منطقه است
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح:
امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در افتتاحیه موزه و سراسرنمای مقاومت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: به برکت خون شهدای مقاومت دشمن در مکر و فریب خود علیه کشور‌های اسلامی شکست خورد.
فیلم/ «شهادت» موتور محرک قدرت مقاومت و دفاع ملت ایران است
سرلشکر سلامی؛
سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه شکست داعش اظهار داشت: یک تصور اشتباهی که دشمنان در محاسبات، راهبرد‌ها و برآوردهایشان نسبت به ملت بزرگ ایران دارند این است که با شهادت مردان بزرگ، جریان انقلاب از حرکت می‌ایستد یا متوقف می‌شود؛ اما همواره واقعیات تاریخی در ۴۰ سال گذشته نشان داده که «شهادت» موتور محرک قدرت مقاومت و دفاع ملت بزرگ ایران و سایر ملت‌های مسلمان است.
فیلم/ نشست فرماندهان عالی نیرو‌های مسلح جهت تدوین برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس
صبح امروز نشست فرماندهان عالی نیرو‌های مسلح به ریاست رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح برای تدوین برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد. جزئیاتی از این جلسه را از زبان سرلشکر باقری در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ «کمک مومنانه» در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی
این روز‌ها که کرونا به اقتصاد و کسب و کار خیلی‌ها ضرر زده است مردم دوشادوش همدیگر قرار گرفته‌اند تا ثابت کنند که در هر مشکلی کنار همدیگر قرار گرفته‌اند.
فیلم/ تبیین ابعاد شخصیتی شهیدان موحد دانش
بخش اول؛
بخش نخست گفت‌وگو با خانواده دو تن از شهدای دوران دفاع مقدس، علیرضا و محمدرضا موحد دانش را در ادامه مشاهده می‌کنید.
صفحه  از ۱۹۳
پربیننده ها
آخرین اخبار