به روز شده در: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
فیلم
گزارش ویدئویی
فیلم / بازدید «سید حسین نقوی حسینی» از خبرگزاری دفاع مقدس
«سید حسین نقوی حسینی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی صبح امروز از خبرگزاری دفاع مقدس بازدید کرد.
فیلم/ نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره مسئله‌ی چند همسری
پیرو انتساب برخی دیدگاه‌ها درباره «چندهمسری مردان» به رهبر معظم انقلاب اسلامی، فتواي معظم‌له در اين زمينه به اختصار منتشر شد.
فیلم/ گردهم آیی کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در هفته وحدت
گردهم آیی کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در هفته وحدت به همراه سخنرانی حجت الاسلام و المسلیمن «حمیدرضا محمدیاری» رئیس عقیدتی سیاسی را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ وحشت در شهر‌های صهیونیست نشین
مقاومت فلسطین در غزه در تلافی حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به نوار غزه و شهادت بها سلیم ابوالعطا از رهبران جنبش جهاد اسلامی، شهر تل آویو را هدف حمله راکتی خود قرار داد.
فیلم/ گرفتار حاشیه سازی‌ها نخواهیم شد
حجت‌الاسلام رئیسی:
حجت‌الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضاییه در جلسه عالی مسئولان قضایی گفت: هیچ گونه حاشیه و حاشیه سازی نباید دست اندرکاران را در امر مبارزه با فساد گرفتار کند.
فیلم/ سخنرانی وزیر کشور در همایش ملی حکمرانی اسلامی
رحمانی فضلی، وزیر کشور با بیان اینکه در نظام اسلامی باید حکومت مبتنی بر اصول الهی باشد، گفت: عدالت در همه مکاتب ارزش محسوب می‌شود و یکی از ارکان حکمرانی است.
فیلم/ تمام حوزه‌ها از مدل موفق حکمرانی در حوزه دفاعی الگو بگیرند
رضایی در همایش ملی حکمرانی اسلامی؛
«محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (دوشنبه) در اولین همایش ملی حکمرانی اسلامی که در دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی برگزار شد گفت: پیشرفت‌هایی که در حوزه نظامی و امنیتی داشته‌ایم به دلیل داشتن الگوی موفق و خوب حکمرانی بوده است که اگر این مدل را در حوزه اقتصاد و فرهنگ تسری دهیم، مشکلات در سایر بخش‌ها حل می‌شود و کشور توسعه می‌یابد.
فیلم/ تبیین عوامل موفقیت و پیشرفت انقلاب اسلامی از زبان سرلشکر باقری
سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در همایش ملی حکمرانی اسلامی گفت: نیرو‌های مسلح ما توانستند روش‌های نبرد بومی را طراحی و همچنین یک قدرت اطلاعاتی و امنیتی ایجاد کنند که دشمن را در عرصه‌های مختلف با شکست روبه‌رو کند.
فیلم/ لزوم دستیابی به تئوری منسجم حکمرانی از زبان رئیس مجلس
لاریجانی در همایش ملی حکمرانی اسلامی:
علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم رجوع به قانون اساسی برای دستیابی به تئوری منسجم حکمرانی گفت: یکی از نکات مهم که در فلسفه سیاست یا حکومت به آن اشاره شده، عدالت است که باید محور قرار گیرد.
فیلم/ تفاوت حکمرانی اسلامی و حکمرانی غربی از منظر سردار وحیدی
رئیس دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی با تشریح تفاوت‌های حکمرانی اسلامی و حکمرانی غربی گفت: راه نجات جوامع غیر اسلامی، رجوع آن‌ها به ولایت اسلامی است.
صفحه  از ۱۵۳
پربیننده ها
آخرین اخبار