به روز شده در: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
فیلم
فیلم خبری
سرلشکر باقری در بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی؛
سرلشکر باقری در حاشیه بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه‌ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامیِ قدرتمند و قاطعی دارد.
فیلم/ مجلس به تصمیمات یکطرفه در برجام پایان داد
رئیس مجلس شورای اسلامی تصویب طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را پایان جاده یک طرفه دانست و گفت: غربی‌ها مطمئن باشند که تا به تعهدات خود عمل نکنند ما این مسیر را پیش خواهیم برد.
فیلم/ آئین تشییع و تدفین شهید محسن فخری زاده
آئین تشییع و تدفین دانشمند شهید محسن فخری زاده صبح امروز (۱۰ آذر) در جوار حرم مطهر امام‌زاده صالح برگزار شد.
فیلم/ لحظه تدفین پیکر شهید فخری زاده
پیکر مطهر شهید دانشمند محسن فخری زاده در حرم امام زاده صالح (ع) طواف داده شد و سپس در جوار شهدای گمنام و شهید شهریاری به خاک سپرده شد.
فیلم/ حضور وزیر دفاع در منزل شهید فخری زاده
امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح ضمن دلجویی از خانواده معظم شهید فخری زاده گفت؛ راه شهید محسن فخری زاده با قوت، سرعت و اطمینان ادامه خواهد یافت.
فیلم/ اقدام دشمن بی پاسخ نمی‌ماند
رئیس جمهور با اشاره به ترور شهید فخری زاده گفت: ملت ایران و مسئولان شجاع کشور این اقدام جنایتکارانه را بی پاسخ نمی‌گذارند.
فیلم/ علت و جزئیات ترور شهید محسن فخری‌زاده از زبان وزیر دفاع
امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، علت و جزئیات ترور شهید محسن فخری‌زاده را تشریح کرد.
فیلم/ شهادت رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع
در جریان عملیات تروریستی؛
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اطلاعیه ای از شهادت دکتر محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در جریان عملیات تروریستی خبر داد.
فیلم/ آمریکا سیاست‌های ترامپ علیه ایران را جبران کند
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: خدا را شکر که شر ترامپ از سر مردم امریکا و دنیا کوتاه شد و از دولت آتی این کشور می‌خواهیم سیاست‌های غلط او علیه ایران را تغییر دهد.
فیلم/ آئین رونمایی از طرح های خدمات رسانی بسیج
گزارش ویدئویی از آئین رونمایی از طرح‌های خدمات رسانی بسیج که با حضور فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی و سردار شیرازی، رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا برگزار شد را در ادامه مشاهده می‌کنید.
صفحه  از ۱۰۷
پربیننده ها