به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۰
فیلم
فیلم خبری
سرلشکر باقری در بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی؛
سرلشکر باقری در حاشیه بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه‌ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامیِ قدرتمند و قاطعی دارد.
فیلم/ تجلیل از خانواده شهدای امنیت در صحن مجلس
در جلسه علنی امروز مجلس مراسم تجلیل از خانواده‌ شهدای امنیت برگزار شد و خانواده این شهیدان والامقام با حضور در جایگاه هیأت رئیسه مجلس توسط قالیباف رئیس مجلس مورد تقدیر قرار گرفتند.
فیلم/ کشور در معرض جنگ جهانی عظیم است
سردار سلامی:
فرمانده کل سپاه در همایش شکوه مقاومت در زاهدان گفت: همه آرایش سیاسی قوای کفر و شرک با مزدوران و سرشاخه‌های داخلی خود به جنگ انقلاب شکوهمند ملت آمده است. دشمن تصور می‌کند نظام ساقط خواهد شد و در توهم رویا‌های باطل خود به سر می‌برد.
فیلم/ آئین تکریم و تجلیل از پیشکسوتان ستاد ارتش
آئین تکریم و تجلیل از اعضای وابسته (پیشکسوتان) ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران که با حضور امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ستاد آجا برگزار شد را در ادامه مشاهده می‌کنید.
خطیب جمعه تهران گفت: ما معجزه تفکر بسیج و نهاد بسیج را هم در چله اول انقلاب و هم اکنون در چله دوم انقلاب مشاهده کرده‌ایم و امید به اعجاز این شجره طیبه در پیشبرد آرمان‌های اسلامی داریم.
فیلم/ افتتاحیه مسابقات قهرمانی تکواندو نظامیان جهان
آئین افتتاحیه بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو نظامیان جهان (سیزم) در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
فیلم/ رونمایی از اولین بالگرد هجومی دریایی
فرمانده نیروی دریایی کفت: هردو ناو شکن زاگرس در جنوب و ناوشکن دماوند در شمال امکان ورود به ناوگان نیروی دریایی را دارند. اولین بالگرد هجومی دریایی و برخی تجهیزات در حوزه های مختلف دیگر در هفته نیروی دریایی در جنوب رو نمایی خواهد شد.
فیلم/ نشست خبری بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو نظامیان جهان
نشست خبری بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو نظامیان جهان (سیزم) با حضور سردار «نعمان غلامی» فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار شد.
فیلم/ مراسم تشییع باشکوه شهید امنیت نادر بیرامی در کرمانشاه
پیکر مطهر شهید مدافع امنیت «نادر بیرامی» توسط جمعیت انبوه مردم کرمانشاه صبح امروز (دوشنبه) تشییع و راهی منزل ابدی شد.
فیلم/ نقد کتاب «خیال خاکی»
نقد کتاب «خیال خاکی» نوشته مریم صادقی با حضور ابوالفضل درخشنده نویسنده و پژوهشگر ادبی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
صفحه  از ۱۹۵
پربیننده ها
آخرین اخبار