فیلم
فیلم خبری
فیلم/ حضور نظامیِ قدرتمند و قاطع ایران در منطقه
سرلشکر باقری در بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی؛
سرلشکر باقری در حاشیه بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه‌ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامیِ قدرتمند و قاطعی دارد.
فیلم/ همه دست‌دردست هم فارغ از همۀ اختلاف و دیدگاه‌ها در جهت منافع ملی کار می‌کنیم
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه نمایشگاه رسانه های ایران:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه نمایشگاه رسانه‌های ایران ضمن تقدیر از عملکرد خوب رسانه‌ها در این نمایشگاه گفت: ان‌شاءالله همه دست‌دردست هم در همۀ بخش‌ها فارغ از همۀ اختلاف دیدگاه‌ها و سلایق کنار هم برای منافع ملی کار می‌کنیم و مردم عزیز ایران شهد شیرین این وحدت و همدلی را بیش از گذشته خواهند چشید.
فیلم/ آیین اختتامیه نمایشگاه رسانه‌های ایران
گزارش ویدئویی از اختتامیه نمایشگاه رسانه‌های ایران که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصلی بزرگ تهران برگزار شد را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ آیین تکریم و معارفه مدیر عامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
آیین تکریم و معارفه مدیر عامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس صبح امروز (سه شنبه) با حضور سردار سرتیپ علی فضلی برگزار شد.
فیلم/ الحاق دو ناو محافظ به نیروی دریایی سپاه
شناور‌های رزمی شهید حسن باقری و شهید صیاد شیرازی با حضور رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح به نیروی دریایی سپاه الحاق شدند.
فیلم/ شرط مهم پیروزی، شناخت توانایی‌های دشمن است اما نباید از او ترسید
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: دشمن را ضعیف و ناتوان فرض نکنیم. شرط مهم پیروزی، شناخت توانایی‌های دشمن است اما نباید از او ترسید.
فیلم/ آیین تودیع و معارفه مدیر عامل خبرگزاری دفاع مقدس
گزارش ویدئویی از مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل خبرگزاری دفاع مقدس که صبح امروز (شنبه) با حضور رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شد را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ رونمایی از سامانه‌های موشکی ضدبالستیک آرمان و پدافند هوایی آذرخش
سامانه‌های موشکی ضدبالستیک آرمان و سامانه پدافند هوایی ارتفاع پست آذرخش با حضور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رونمایی شد.
فیلم/ هشدار دبیر کل حزب الله: در تیررس ما هستید
دبیرکل حزب الله لبنان خطاب به سردمداران رژیم غاصب هشدار داد: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بداند موشک‌های حزب الله از کریات شمونا تا بندر ام الرشراش را می‌تواند هدف قرار دهد.
فیلم/ رونمایی سپاه از سامانه‌های موشکی کروز جدید در جزیره بوموسی و تنب بزرگ
نیروی دریایی سپاه از سامانه‌های موشکی کروز جدید در جزیره بوموسی و تنب بزرگ رونمایی کرد، این سامانه‌ها بر روی کامیون‌های در حال حرکت موشک‌های خود را شلیک می‌کنند.
پربیننده ها
آخرین اخبار