به روز شده در: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
فیلم
فیلم خبری
سرلشکر باقری در بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی؛
سرلشکر باقری در حاشیه بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه‌ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامیِ قدرتمند و قاطعی دارد.
فیلم/ تشییع پیکر شهید ابوالعطا در غزه
مراسم تشییع جنازه شهید ابوالعطا و همسرش در مرکز شهر غزه با حضور پرشور فلسطینی‌ها برگزار شد.
فیلم/ وداع با فرمانده جهاد اسلامی فلسطین
اتاق عملیات مشترک گروه‌های فلسطینی از آماده‌باش و مشورت مداوم برای بحث درباره پاسخ مناسب به جنایت رژیم صهیونیستی در ترور ابوالعطا خبر داد. ویدئویی از وداع با پیکر این شهید را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ ملت ایران تحریم ناپذیر است
رئیس جمهور در آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه فولاد بافت؛
حسن روحانی، در آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه فولاد بافت در خصوص عزم بلند کشور در راه پیشرفت و توسعه گفت: این ملت تحریم ناپذیر است. اگر یک جایی را تحریم کنند؛ از مسیر دیگر فعالیت خود را ادامه می‌دهیم.
فیلم/ نیرو‌های مسلح نقش مهمی در سند تحول آموزش و پروش دارند
مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش؛
«مصطفی آذرکیش» مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش بر نقش مؤثر نیرو‌های مسلح در سند تحول آموزش و پروش تأکید کرد و آن را سازنده دانست.
فیلم/ نشست خبری دبیر مجمع تقریب مذاهب اسلامی
نشست خبری آیت الله اراکی، دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پیرامون سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی صبح امروز برگزار شد.
فیلم/ جزئیات برگزاری سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی
بیان جزئیات برگزاری سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی توسط محمد دلبری، دبیر اجرایی این کنفرانس را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ استقبال از ارتش ترکیه با سنگ و تخم‌مرغ
گروهی از اهالی کُرد ساکن شمال سوریه، کاروان نظامی ترکیه را که مشغول گشت‌زنی مشترک با روس‌ها بود، سنگ‌باران کردند.
فیلم/ راستی آزمایی نمونه غنی شده در فردو توسط بازرسان آژانس
سخنگوی سازمان انرژی اتمی؛
«بهروز کمالوندی» معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس و سخنگوی سازمان انرژی اتمی امروز (شنبه ۱۸ آبان) در نشستی خبری در محل تأسیسات غنی سازی شهید مسعود علیمحمدی (فردو) به تشریح آخرین اقدامات انجام شده در راستای اجرای گام چهارم کاهش تعهدات برجامی پرداخت.
فیلم/ لحظه انهدام پهپاد متجاوز توسط سامانه پدافند هوایی «مرصاد»
سایت پدافندی «ماهشهر» تحت شبکه یکپارچه قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص)، یک فروند پهپاد ناشناس را با آتش سامانه پدافند هوایی «مرصاد» مورد اصابت قرار داد و منهدم کرد.
صفحه  از ۷۲
پربیننده ها