به روز شده در: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
فیلم
فیلم خبری
سرلشکر باقری در بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی؛
سرلشکر باقری در حاشیه بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه‌ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامیِ قدرتمند و قاطعی دارد.
فیلم/ انتقاد روحانی از سکوت دولت‌های عربی در برابر جنایات صهیونیست‌ها
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت با بیان اینکه اشغالگران از ۷۳ سال پیش مردم فلسطین را آواره کردند، گفت: صهیونیست‌ها که کشتار می‌کنند با هیچ دینی ارتباطی ندارند؛ چرا مصر و اردن در برابر جنایات صهیونیست‌ها ساکتند؟
فیلم/ استفاده رژیم صهیونیستی از سلاح ممنوعه «فسفر سفید»
در جریان نا آرامی‌ها در فلسطین؛
رژیم صهیونیستی از سلاح ممنوعه فسفر سفید در حمله به غزه استفاده کرد. این در حالی است که استفاده از این سلاح با توجه به تبعات وحشتناک و فجیعی که دارد، در قوانین بین المللی ممنوع شده است.
فیلم/ لحظه دیدنی شلیک ده‌ها موشک مقاومت
فیلم منتشر شده از لحظات شلیک انبوه راکت‌های مقاومت فلسطین به سمت شهرک‌های صهیونیست نشین اشدود و عسقلان را در ادامه می‌بینید.
فیلم/ محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و حمله تروریستی در افغانستان از سوی قالیباف
«محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی جنایات رژیم صهیونیستی در هتک حرمت مسجدالاقصی و کشتار مردم مظلوم فلسطین به‌ویژه کودکان این سرزمین و نیز حمله تروریستی به مدرسه سیدالشهدا (ع) در افغانستان را محکوم کرد.
فیلم/ ضرورت نقش آفرینی مدیران عالی دستگاه قضا در ایجاد تحول
رئیس قوه قضاییه گفت: نقش آفرینی مدیران عالی قوه قضاییه در ایجاد تحول در این دستگاه از شروط و ضروریات است.
فیلم/ ده‌ها زخمی در درگیری‌ها در صحن مسجد الاقصی
در ادامه خشونت صهیونیست‌ها؛
هلال احمر فلسطین نیز اعلام کرد سه مجروح از مسجد الاقصی به بیمارستان منتقل شده اند، اما مجروحان دیگری هم هستند که امکان کمک به آن‌ها وجود ندارد.
فیلم/ ضرورت اجرای بازی جنگ و سناریوی‌های محتمل تهدید
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح؛
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح بر لزوم ارتقای شبکه یکپارچه فرماندهی و کنترل و اجرای بازی جنگ و سناریوی‌های محتمل و تهدیدات نوین تاکید کرد.
فیلم/ توضیحات معاون شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه درباره برگزاری نماز عید فطر
معاون شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، نماز عید فطر با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی در سراسر کشور برگزار می‌شود.
فیلم/ درگیری‌های شب گذشته در اطراف مسجدالاقصی
در جریان درگیری‌های شب گذشته در اطراف مسجدالاقصی، صهیونیست‌های اشغالگر برای مقابله با فلسطینیان از گلوله‌های پلاستیکی و گاز اشک‌آور استفاده کردند.
صفحه  از ۱۲۸
پربیننده ها