به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
فیلم
فیلم خبری
سرلشکر باقری در بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی؛
سرلشکر باقری در حاشیه بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه‌ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامیِ قدرتمند و قاطعی دارد.
فیلم/ رونمایی از محصولات فرهنگی سازمان پدافند غیر عامل
در حاشیه نشست خبری سردار سرتیپ محمدحسین جلالی از محصولات فرهنگی سازمان پدافند غیر عامل کشور نیز رونمایی صورت گرفت.
فیلم/ نشست خبری رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور
نشست خبری سردار سرتیپ محمدحسین جلالی، رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور صبح امروز به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
فیلم/ ضرورت ارتقای توان عملیاتی نیرو‌های مسلح از زبان سرلشکر باقری
سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح صبح امروز (سه‌شنبه) در دوازدهمین جشنواره مالک اشتر نیرو‌های مسلح گفت: بعد از دوران سخت تهدیدات گذشته، امروز شاهد دوران افول و ضعف آمریکای جنایتکار و اذناب منطقه‌ای او هستیم.
فیلم/ روایت سرلشکر سلامی از رشد قدرت دفاعی
سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: در حال حاضر شاهد رشد قدرت دفاعی در همه عرصه چه در نیروی زمینی و چه در نیروی هوافضا هستیم. در حال گسترش بسیار وسیع در قلمرو قدرت دریایی هستیم.
فیلم/ جمهوری اسلامی روز به روز قوی‌تر می‌شود
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح:
سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در بازید از «نمایشگاه کوثر ولایت با موضوع نقش فرماندهی معظم کل قوا در تحول، ارتقاء و مدیریت دفاع، امنیت و جبهه مقاومت» در دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: با وجود فشار‌های مستکبران، نظام اسلامی روز به روز قوی‌تر شده، پیش رفته و سعی کرده است که مشکلاتش را حل کند.
فیلم/ شاخص اصلی وحدت، فلسطین است
رهبر معظم انقلاب اسلامی دو وظیفه مهم برای امت اسلامی را «تبیین و ترویج جامعیت اسلام در همه شئون زندگی بشر» و «تقویت اتحاد مسلمانان» خواندند.
رییس جمهور:
حجت‌الاسلام رئیسی گفت: سیاست خارجی کشور را تعامل گسترده با دنیا به‌ویژه همسایگان است اما اقتصاد کشور را به مذاکره و مانند آن گره نمی‌زنیم. ما همواره به آنچه تعهد کردیم پایبند هستیم اما آمریکا و اروپایی‌ها دچار بحران در تصمیم‌گیری هستند.
فیلم/ نمایش قدرت نقطه‌زنی جنگنده‌های F۵ نیروی هوایی ارتش
ویدئویی از قدرت نقطه زنی جنگنده‌های F۵ نیروی هوایی ارتش در مانوری در آسمان شهر دزفول را می‌بینید.
فیلم/ هشدار دبیرکل حزب الله به رژیم صهیونیستی
سیدحسن نصرالله خطاب به اشغالگران قدس گفت: قدرت حزب الله لبنان برای دفاع از لبنان در برابر طمع و تجاوز رژیم صهیونیستی است.
صفحه  از ۱۴۷
پربیننده ها
آخرین اخبار