به روز شده در: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۴
فیلم
فیلم خبری
سرلشکر باقری در بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی؛
سرلشکر باقری در حاشیه بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه‌ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامیِ قدرتمند و قاطعی دارد.
فیلم/ اجازه نمی‌دهیم هیمنه فرو ریخته نظام سلطه دوباره احیا شود
فرمانده کل ارتش:
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در مراسم دانش آموختگی دوره ششم دکتری فرماندهی عملیات مشترک و مرکب و دوره سی ام کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی دافوس آجا که امروز در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد، اظهار داشت: خداوند را شاکر و سپاسگزارم که توفیق داد امروز هم در این جمع شما دانش آموختگان و فرماندهان آینده ارتش جمهوری اسلامی ایران حضور یایم.
فیلم/ مراسم کلنگ‌زنی ساخت یادمان شهید گمنام در اهواز
آئین کلنگ زنی ساخت یادمان شهید گمنام در پارک شهید صباغیان (باغ معین) شهر اهواز با حضور مسئولین کشوری و لشگری برگزار شد.
فیلم/ صنعت هوانوردی کشور را خوداتکا می‌دانیم
وزیر دفاع در مراسم تحویل انواع هواپیما‌های نظامی، ترابری سنگین و بالگرد به نیرو‌های مسلح تاکید کرد: صنعت هوانوردی کشور را خوداتکا می‌دانیم.
فیلم/  نیازمند نهضت «روایت قدرت» در مناسبات مختلف هستیم
«مجید بذرافکن» معاون فرهنگی اجتماعی سپاه، در آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم با بیان اینکه رشد اهل قلم در سپاه نیازمند صیانت و حمایت است؛ اظهار داشت: در آستانه پایان قرنی هستیم که جمهوری اسلامی مهم‌ترین و تأثیرگذارترین تحولات جهانی را در آن رقم زده است.
فیلم/ اختتامیه جشنواره انتخاب کتاب پاسداران اهل قلم
پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم صبح امروز (۱۱ اسفند) با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
فیلم/ روایت‌ها درباره شهید سلیمانی باید به دور از اغراق باشد
فرمانده نیروی قدس سپاه:
سردار قاآنی گفت: هرکسی که می‌خواهد مطلبی برای شهید سلیمانی بنویسد، باید او را درست تعریف کند؛ زیرا شهید سلیمانی نیازی به اغراق ندارد.
فیلم/ این حمله پیامی از جانب ایران بود
کارشناس صهیونیست:
صهیونیست‌ها مدعی هستند که یک کشتی ایرانی در دریای عمان مبدا شلیک موشک‌ها به سوی کشتی فوق بوده است.
فیلم/ فعالیت ۱۲۰ هزار رزمنده در موسسه بهداری رزمی
مدیرعامل موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت مطرح کرد؛
سردار نصرالله فتحیان درباره فعالیت‌های موسسه بهداری رزمی در سال ۱۳۹۹ گفت: یکی از بزرگترین کار‌هایی که صورت گرفت، تصویب درس دو واحدی «آشنایی با مبانی دفاع مقدس» است و در این حوزه نیز کتابی تدوین و رونمایی شد.
فیلم/ تجارب در حوزه بهداری رزمی را به جبهه مقاومت منتقل کنیم
رئیس هیأت امنای مؤسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت:
سردار سرلشکر پاسدار «سیدیحیی صفوی» با تاکید بر لزوم انتقال تجارب بهداری رزمی دفاع مقدس به جبهه مقاومت گفت: باید دانشجویانی که انقلاب و جنگ را ندیده‌اند را نسبت به آنچه که در جنگ و حوزه بهداری جنگ رخ داده است، آشنا کنیم.
صفحه  از ۱۲۰
پربیننده ها