به روز شده در: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
فیلم
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ اهمیت و جایگاه والای نشر ارزش‌های اسلامی در آموزه‌های دینی
بخش اول؛
حجت‌الاسلام والمسلمین «حمیدرضا محمدیاری» رئیس عقیدتی سیاسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گفت‌وگویی به اهمیت و جایگاه والای نشر ارزش‌های اسلامی در آموزه‌های دینی پرداخت که بخش نخست آن را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ ضرورت تبلور فرهنگ اسلامی در تولیدات سینما و تلویزیون از زبان «علی اصغر جعفری»
بخش دوم؛
در این قطعه ویدئویی «علی‌اصغر جعفری» مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از نارضایتی خود از وضعیت فرهنگی و همچنین ضرورت تبلور فرهنگ اسلامی در تولیدات سینما و تلویزیون می‌گوید.
فیلم/ تبیین ایده‌لوژی مقاومت و انسجام ملی از زبان نماینده مردم آبادان در مجلس
بخش اول؛
تبیین ایده‌لوژی مقاومت و انسجام ملی تحت لوای ولایت فقیه؛ از زبان «غلامرضا شرفی» نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی را در بخش نخست این گفت‌وگو مشاهده می‌کنید.
فیلم/ اهمیت نشر ارزش‌های دفاع مقدس از زبان مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی
بخش اول؛
بخش نخست گفت‌وگو با علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در خصوص اهمیت نشر ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و علل بزرگداشت آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ انتقاد سردار کمالی از دیوان عدالت اداری
سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با انتقاد از اقدام دیوان عدالت اداری در ابطال قانون استفاده از تسهیلات ایثارگرانی که سه‌چهارم خدمتشان در جبهه حضور داشتند، گفت: از این دیوان درخواست می‌کنم که این موضوع را به حالت اولیه بازگرداند.
فیلم/ گفت‌وگو با «علی گلمرادی» در خصوص اهمیت نشر ارزش‌ها در جامعه
بخش اول؛
بخش نخست گفت‌وگو با «علی گلمرادی» عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در خصوص اهمیت نشر ارزش‌ها در جامعه و بهره‌وری از آن در نسل جوان می‌گوید.
فیلم/ اقدامات مجلس برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها
اقدامات مجلس برای جلوگیری از افزایش قیمت ها، از زبان «علی گلمرادی» عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ تبیین درس‌های دفاع مقدس و لزوم نشر آن از زبان حجت الاسلام پیمانفر
لزوم بهره گیری از درس‌های دفاع مقدس از منظر حجت‌الاسلام «نصرالله پژمانفر» عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفت‌وگو با رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس
بخش اول؛
بخش نخست گفت‌وگو با سردار سرتیپ داود عامری، رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در خصوص فعالیت‌های این سازمان را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفت‌وگوی مردمی در مراسم وداع با شهدای امنیت
گفت‌وگو با شرکت کنندگان در مراسم وداع با پیکر شهدای امنیت که عصر امروز (۲۸ آبان) در معراج شهدای تهران برگزار شد را در این بخش مشاهده می‌کنید.
صفحه  از ۲۱
پربیننده ها
آخرین اخبار