به روز شده در: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۹
فیلم
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ درس اخلاص و عمل وارستگان ایثار و شهادت
درس اخلاص و عمل وارستگان ایثار و شهادت از زبان سپهبد شهید قاسم سلیمانی را در ادامه می‌بینید.
فیلم/ تبیین نقش رهبری امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی
گفت‌وگو با حجت الاسلام سیدجواد افتخاریان؛
گفت‌وگو با حجت الاسلام سیدجواد افتخاریان با موضوع مبارزات سیاسی علیه پهلوی و نقش بی بدیل حضرت امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفت‌وگو با محمود رضا امینی فعال رسانه‌ایی
بخش دوم؛
بخش دوم گفت‌وگو با «محمود رضا امینی» فعال رسانه‌ایی و مدیر عامل خبرگزاری موج با موضوع انتخاب اصلح را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفت‌وگو با محمود رضا امینی فعال رسانه‌ایی
بخش اول؛
بخش اول گفت‌وگو با محمود رضا امینی، فعال رسانه‌ایی و مدیر عامل خبرگزاری موج با موضوع اصول انتخاب اصلح را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ آزادسازی خونین‌شهر و وحدت ملی
صحبت‌های مجید مختاری، نویسنده و کارشناس مسائل جنگ و از راویان دوران دفاع مقدس در خصوص موضوع «خرمشهر؛ الگوی وحدت ملی» را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفت‌وگو با سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی با موضوع «آزادسازی خرمشهر»
بخش اول؛
بخش نخست گفت‌وگو با سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با موضوع تبیین ابعاد مختلف عملیات فتح المبین، بیت المقدس و «آزادسازی خرمشهر» را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ دلتنگی مادر شهیدان مومنی و ماجرای رازی که پنهان نماند
بخش اول؛
گفت‌وگو با مادر شهیدان عیسی و احمد مومنی و ماجرای آرزویی که ختم به شهادت شد را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ تبیین ابعاد شخصیتی شهید «جعفر جنگروی» از زبان همرزمانش
جعفر جنگروی، هنگام شروع جنگ تحمیلی، در لبنان به سر می‌برد، که به محض اطلّاع از شروع جنگ، از راه زمینی خود را به کشور رساند و بلافاصله راهی جبهه غرب گشت و مدّت شش ماه مستمر در آن جا ماند. در عملیّات بازی دراز گلوله‌ای به کلاهش اصابت کرد و بیهوش شد. او در جبهه غرب نیز رشادت‌های زیادی از خود بروز داد. از این رو، به عنوان معاون فرمانده اطلاعات ـ عملیّات محور غرب برگزیده شد. در طراحی و اجرای جنگ‌های نامنظم و چریکی، نقش فعّال از خود ارائه داد و ضربات مهلکی از این طریق به دشمن وارد آورد.
فیلم/ شهیدی که حاجات مؤمنین را به سرعت اجابت می‌کند
گزارش ویدئویی و مصاحبه با خانواده شهید «جواد حاجی‌خداکرم» و ذکر خاطره‌ای در خصوص اثرات قابل توجه توسل به شهدا را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ فرهنگ ایثار و شهادت مختص چهلمین سالگرد دفاع مقدس نیست
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای فرهنگ عمومی:
سید عباس صالحی با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت مختص چهلمین سالگرد دفاع مقدس نیست، گفت: برای برنامه‌های حوزه دفاع مقدس باید سندی تبیین شود تا بدانیم در این حوزه چه فعالیت‌هایی رقم می‌خورد.
صفحه  از ۲۶
پربیننده ها