فیلم
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ موشک‌های جدید ضد زره نقطه‌زن نیروی زمینی ارتش رونمایی می‌شود
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
امیر سرتیپ «حیدری» از رونمایی موشک‌های جدید ضد زره نقطه‌زن نیروی زمینی ارتش در آینده نزدیک خبر داد.
فیلم/ مردم عزیز برای تحقق ایران مقتدر پای صندوق‌های رأی حاضر شوند
فرمانده کل انتظامی کشور:
سردار «احمدرضا رادان» فرمانده کل انتظامی کشور گفت: همان‌طور که دور اول انتخابات با تلاش و همکاری فراجا و بسیجیان عزیز در کمال امنیت برگزار شد و همکاران عزیزم جانشان را فدا کردند تا از رأی مردم محافظت شود، برای دور دوم هم اطمینان می‌دهیم که امنیت کامل برقرار باشد.
فیلم/ ملت ایران باید از حق تعیین سرنوشت خود استفاده کند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار سرتیپ پاسدار «غلامرضا سلیمانی» با تأکید بر لزوم مشارکت مردم در انتخابات و حفظ اقتدار نظام اسلامی اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های مردم‌سالاری دینی، شرکت در انتخابات است.
فیلم/ رئیس جمهور اصلح موجب اقتدار نیروهای مسلح خواهد بود
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:
امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» با بیان اینکه، در این شرایط حساس، بایستی حضوری همگانی در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشیم، اظهار داشت: همه ما بر اساس تکلیف شرعی، دینی، ملی و مذهبی وظیفه داریم که مطابق تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) با حضوری پرشور در این انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنیم.
فیلم/ مردم با حضور در انتخابات اتحاد ملی را به دنیا نشان خواهند داد
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
سردار سرتیپ «محمدرضا نقدی» گفت: ملت ایران روز جمعه ۱۵ تیر پای صندوق‌های رای آمده و کار نیمه‌تمام خود را تکمیل می‌کنند و به واسطه آن، رئیس جمهوری با آرای بالا و پشتوانه مردمی خوب به میدان می‌فرستند تا کار نیمه‌تمام شهید رئیسی را کامل کند.
فیلم/ حضور گسترده در انتخابات جایگاه کشور را در نظام بین‌الملل بالا می‌برد
رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش:
امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» با تأکید بر لزوم شرکت پرشور و گسترده مردم در انتخابات، گفت: برگزاری انتخابات در سطح گسترده و وسیع موجب رشد اقتدار و سرافرازی، بالا رفتن قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور می‌شود و قدرت نرم کشور را نیز افزایش می‌دهد.
فیلم/ اگر می‌خواهید با زبان وعده صادق با دشمن متجاوز صحبت کنید، پای صندوق رای بیایید
سردار نقدی در گفتگوی اختصاصی با دفاع پرس:
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: من به عنوان یک بسیجی نمی‌خواهم ویژگی‌های اصلح را تبیین کنم، چون که امام خامنه‌ای روز گذشته ویژگی‌های نامزد اصلح را بیان فرمودند و نه می‌خواهم از موضع یک فرمانده یک وظیفه شرعی و قانونی را بیان کنم، اما خطاب به مردم شریف ایران می‌گویم: اگر می‌خواهید با زبان وعده صادق با دشمن متجاوز صحبت کنید، باید پای صندوق رای بیایید.
فیلم/ خلوص نیت و مردم داری مهمترین مولفه عاقبت بخیری شهیدمان بود
همسر خلبان شهید محسن دریانوش:
همسر خلبان شهید محسن دریانوش گفت: خلوص نیت و مردم داری مهمترین مولفه عاقبت بخیری شهیدمان بود.
فیلم/ الحاق تجهیزات بروز و بومی به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
فرمانده نیروی دریایی سپاه:
دریادار تنگسیری گفت: با عنایت خداوند متعال امروز نیروهای مسلح در آمادگی کامل به سر می برند و به زودی تجهیزات بروزی در حوزه رصد و کنترل به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی الحاق خواهد شد.
فیلم/ جوانی جمعیت زمینه ساز ظهور خواهد بود
فرمانده سپاه حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
سردار «فتح‌اله جمیری» فرمانده سپاه حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جوانی جمعیت در جامعه اسلامی ضروری است و انشااله زمینه ساز ظهور حضرت منجی (عج) خواهد بود.
پربیننده ها
آخرین اخبار