به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
دبیر جشنواره فیلم کوتاه قرآنی مبین از ارسال بیش از 200 اثر در بخش‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره خبر داد.
کد خبر: ۳۷۲۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷ - 30November 2019

ارسال 200 اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه قرآنی مبینبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، جواد نصیری، دبیر جشنواره فیلم 114 ثانیه‏‌ای مبین، با اعلام اینکه مهلت ارسال آثار به این جشنواره به پایان رسیده است اظهار داشت: با توجه به یک دوره تمدید مهلت ارسال آثار که درپی درخواست و استقبال فیلم‏سازان و هنرمندان و با مصوبه شورای سیاستگذاری جشنواره انجام شد، روز 30 آبان آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار بود و این فرصت تمدید نخواهد شد.

وی ادامه داد: البته به دلیل اختلال و قطعی ارتباط اینترنتی نام‌نویسی و ارسال آثار تا امروز ادامه داشت و امروز سامانه مسدود و روند داوری آثار ارسالی آغاز شد.

نصیری درخصوص افرادی که آثار خود را به صورت پستی ارسال کرده‌اند گفت: افرادی که آثار خود را از طریق پُست و به صورت لوح فشرده ارسال کرده‌اند به محض دریافت اثر در جشنواره شرکت داده خواهند شد.

دبیر جشنواره فیلم 114 ثانیه‌‏ای مبین از اجرای داوری اولیه آثار خبر داد و گفت: مرحله نخست داوری آثار با حضور اعضای شورای سیاستگذاری انجام شده و تمامی اعضا در چهار جلسه مجزا تمامی فیلم‏‌های دریافت شده را مشاهده کردند و در این بین آثاری که در چارچوب فراخوان نبود از حضور در مرحله دوم داوری حذف شده‏‌اند.

وی تأکید کرد: آثاری که مطابق مفاد اعلام شده در فراخوان اولیه نبوده‏‌اند، از جمله در زمان مورد نظر ساخته نشده بودند و یا به لحاظ موضوعی با جشنواره تطبیق نداشتند، از دور رقابت حذف شدند و باقی آثار دریافت شده در مرحله دوم داوری با حضور تعدادی از سینماگران برجسته کشور مورد قضاوت قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها