به روز شده در: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴
احمد سالک کاشانی:
حمایت از نخبگان رسانه‌ای و برگزاری اردوهای فرهنگی بویژه راهیان نور از جمله برنامه‌های بسیج رسانه‌ای کشور است.
کد خبر: ۴۰۳۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۱ - 01October 2013

تقویت و توسعه سازمان بسیج رسانه کشوراز اولویت های  کمیسیون فرهنگی مجلس است

خبرگزاری دفاع مقدس: قانون تقویت و توسعه سازمان بسیج رسانه کشور با هدف توسعه و گسترش فعالیتهای رسانهای کشور و با استفاده از تمام ظرفیتهای مردمی در مجلس مطرح شده و به امضای 237 نفر از نمایندگان رسیده است.

جذب نیروهای بسیجی، برگزاری نشستهای تخصصی و عمومی، انجام فعالیتهای پژوهشی در حوزه بسیج رسانه، طراحی و اجرای باشگاه مجازی رسانه (پاتوق رسانه)، تشکیل جلسات حلقه صالحین، حمایت از نخبگان رسانهای و برگزاری اردوهای فرهنگی بویژه راهیان نور از جمله برنامههای بسیج رسانهای کشور است. 

به گزارش خبرنگار ما، احمد سالک کاشانی با بیان اینکه طرح جامع نظام رسانه ای کشور در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار دارد، گفت: این طرح درواقع همان طرح قانون تقویت و توسعه سازمان بسیج رسانه کشوراست که ما آن را در کمیسیون فرهنگی مجلس بررسی می کنیم.

وی افزود: طرح جامع نظام رسانه ای کشور درمجلس هشتم به جریان افتاد اما بعد ازکار روی آن متوقف شد و مسکوت ماند، با روی کار آمدن اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نهم این طرح دوباره به جریان افتاد و در دستور کارکمیسون فرهنگی مجلس قرار گرفت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این طرح یک بار به هیات رئیسه مجلس فرستاده  شده اما دوباره به کمیسیون فرهنگی برگردانده شده است، اظهار داشت: با کارهای دقیقی که روی این طرح انجام شده، این طرح تکمیل شده و به مراحل خوبی رسیده است. در چند هفته آینده و در فرصتی مناسب این طرح به صحن علنی مجلس آورده می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار