به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲
رهبر انصارالله:
بدرالدین الحوثی گفت که عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی و آمریکا در یک ائتلاف قرار دارند.
کد خبر: ۴۷۵۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱ - 02September 2021

در ائتلاف عربستان سعودی با اسرائیل، هیچ شکی وجود نداردبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصار الله یمن اظهار داشت که ظلم آمریکا و رژیم صهیونیستی، تهدید خطرناکی علیه دین، امنیت، آزادی و کرامت امت اسلام است.

شبکه خبری المسیره به نقل از الحوثی گزارش داد، در ائتلاف «رژیم سعودی با آمریکا و اسرائیل، هیچ شک و التباسی وجود ندارد».

وی با بیان اینکه «تجاوز به یمن و توطئه علیه کشور‌های منطقه به سود آمریکا و اسرائیل است»، خاطر نشان کرد، جنایات مرتکب شده علیه ملت یمن به اندازه‌ای است که آمریکا نمی‌تواند بر آن سرپوش بگذارد.

الحوثی با تأکید بر اینکه موضع ملت یمن علیه ظلم آمریکا و رژیم صهیونیستی، یک موضع به حق است، تصریح کرد، کسانی که به ائتلاف آمریکا و این رژیم پیوستند، در اشتباه هستند.

رهبر انصارالله تأکید کرد، نمی‌توان در برابر زورگویی آمریکا و رژیم صهیونیستی سکوت کرد؛ در حالی که این دو رژیم به همه امت اسلام ظلم می‌کنند، از یمن تا فلسطین.

وی با اشاره به اینکه قرآن تأکید دارد که نباید در برابر دشمنی و محاصره سکوت کرد، گفت: «اگر در جنگ کوتاهی می‌کردیم، پایگاه‌های آمریکا، انگلیس و اسرائیل در صنعاء و سایر استان‌های یمن وجود داشت».

الحوثی در پایان تصریح کرد: «همه کشور خود را آزاد خواهیم کرد و تمام مناطقی را باز پس خواهیم گرفت که ائتلاف متجاوز اشغال کرده است».

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها