به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
حدادعادل:
رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب خطاب به اعضای جمعیت جانبازان گفت: شما باید نمونه گذشت باشید و از بروز انحرافاتی که به اساس انقلاب صدمه می‌زند، جلوگیری کنید.
کد خبر: ۵۰۰۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶ - 13January 2022
مراقب باشیم ائتلاف به اختلاف مبدل نشودبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، غلامعلی حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب امروز (پنج‌شنبه) در سومین کنگره سراسری جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی که به صورت مجازی با شعار «منشور ولایی، عمل انقلابی، بصیرت جانبازی، به سوی افق‌های روشن» برگزار شد، اظهار داشت: جایگاه جانبازان نزد خدا و مردم محفوظ است و غیرت و انگیزه انقلابی سبب شده جانبازان کار تشکیلاتی کنند که این نیز کاری است که در ادامه حضورشان در جبهه‌های دفاع مقدس است و لازمه آن ایثارگری‌ها این است که به طریق دیگر برای حفظ دستاورد‌های خود تلاش کنند.
 
رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب افزود: اعتراف می‌کنم که وجود جانبازان و ایثارگران در سراسر کشور یادآوری مداوم برای همه مردم است تا هرکسی در هر جایی که هست با توجه به رشادت‌ها و ایثار‌ها و اخلاص جانبازان و شهدا، یک قدم جلوتر بیاید و بهره‌ای از این اخلاص کسب کند و به انقلاب روح ببخشد.
 
وی تاکید کرد: انتظار از مجموعه جمعیت جانبازان این است که بر مبانی انقلاب، ولایت فقیه و ارزش‌های الهی انقلاب پافشاری کند و در راه مبارزه با فساد و عدالتخواهی و تحول‌خواهی که از مطالبات رهبر انقلاب نیز هست، پیش گام باشد.
 
حدادعادل خطاب به اعضای جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: وظیفه خود می‌دانم از همه شما سپاسگزاری کنم که در طول دو سال گذشته با حضور موثر در شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی به این شورا مدد رسانده‌اید و قطعا در پیروزی‌هایی که در انتخابات‌های مجلس شورای اسلامی، شورای شهر و ریاست جمهوی نصیب نیرو‌های انقلابی شده، فعالیت‌ها و تلاش‌های شما موثر بوده و شکر اصلی بر عهده خداوند و تشکر برعهده ما است.
 
رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه مراقب باشید که از بروز اختلاف و تفرقه در جبهه ائتلاف جلوگیری شود، بیان داشت: شیطان دائما فعال است و برای پراکندن عداوت و بغض میان مومنین قسم خورده است و ما باید مراقب باشیم ائتلاف به اختلاف مبدل نشود، چون بعد از هر پیروزی احتمال اینکه به جای پاسداری از تنگه احد سرگرم گردآوری غنائم بشویم زیاد است و مخصوصا ایثارگران الگوی این خواهند بود که خودشان را برای انقلاب می‌خواهند و نه انقلاب را برای خودشان.
 
حدادعادل تاکید کرد: اگر جایی دیدید عده‌ای تحت عناوین مختلف با پیروزی‌هایی که بدست آمده عطش و اشتهای شیطانی برای تصدی کرسی‌ها و مقامات دارند، شما باید الگو باشید و اصلاح کنید و نمونه گذشت باشید و از بروز چنین انحرافی که به اساس انقلاب صدمه می‌زند جلوگیری کنید.
 
انتهای پیام/ 118
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها