به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۹
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان:
«الله مرادی» گفت: تمام فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی بر مدار ارزش‌های اسلامی است و رتبه اول سازمان‌ها و ادارات استان به جهت فعالیت‌های امر به معروف و نهی از منکر برعهده سازمان تبلیغات است.
کد خبر: ۵۳۹۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲ - 13August 2022

فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی بر مدار ارزش‌های اسلامی استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کردستان، «محمود الله مرادی» دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان امروز (شنبه) در نشست دبیران شورای امر به معروف اداره تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه در سفر به شهرستان‌های استان شاهد تحرک و پویایی فعالیت مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی در استان کردستان بوده‌ام، اظهار داشت: مجموعه ارزشمند و ارزشمداری در سازمان تبلیغات اسلامی کردستان خدمت می‌کنند که پرچمدار حرکات فرهنگی در کردستان محسوب می‌شوند.

وی افزود: تمام فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی بر مدار ارزش‌های اسلامی است و رتبه اول سازمان‌ها و ادارات استان به جهت فعالیت‌های امر به معروف و نهی از منکر برعهده سازمان تبلیغات است.

الله‌مرادی یادآور شد: انتظار می‌رود هر ارگان و سازمانی به انجام وظایف و رسالت‌شان عمل کنند و اگر هر کسی در هر جایگاهی که قرار دارد کار خود را بخوبی انجام دهد در استان فعال خواهد بود.

این مسئول اضافه کرد: علمای شهرستان‌ها باید ناظر به معروف باشند و هر جا که اشتباهی دیدند تذکر داده و راهکار ارائه دهند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان عنوان کرد: جایگاه تبلیغ و امر به معروف نباید با حرکات نسنجیده زیر سوال برود و باید علما و روحانیون استان ناظر بر فعالیت سایر ارگان‌ها در حوزه رعایت و ترویج معروفات باشند.

پایان پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار