به روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱
سخنگوی وزارت امور خارجه:
کنعانی گفت: جای تعجب است که آلمان برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران را تهدید می‌داند اما از تهدیدهای زرادخانه گسترده تسلیحات اتمی رژیم جعلی صهیونیستی، سخنی نمی‌گوید!
کد خبر: ۵۷۹۳۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳ - 17March 2023

سخنگوی وزارت امور خارجه: آلمان از زرادخانه اتمی رژیم صهیونیستی سخنی نمی‌گوید!به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به سخنان ضد ایرانی صدر اعظم آلمان در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: ادعای تلاش جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به سلاح هسته‌ای و تهدید بودن این امر برای دیگران، تکرار همنوایی‌های مکرر مقامات آلمان با رژیم صهیونیستی است.

کنعانی افزود: جای تعجب است که مسئولان آلمانی برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران با سنگین‌ترین نظارت‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را تهدید معرفی می‌کنند، اما از تهدیدات زرادخانه گسترده تسلیحات اتمی رژیم جعلی، اشغالگر و ضد حقوق بین‌الملل صهیونیستی برای منطقه و جهان، سخنی نمی‌گویند!

سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: کشورهای مستقل و افکار عمومی جهان از این گونه مواضع و رفتارهای مبتنی بر استانداردهای دوگانه به ستوه آمده و روز به روز در این جمع‌بندی راسخ‌تر می‌شوند که تا چه اندازه ادعاها و اتهامات برخی دولت‌های غربی علیه جمهوری اسلامی ایران ریاکارانه و نامعتبر است.

انتهای پیام/ 371

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار