فرمانده انتظامی کردستان:

تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در کردستان اندیشیده شد

سردار آزادی گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و امنیت صندوق‌های رای در کردستان اندیشیده شده است.
کد خبر: ۶۷۴۰۰۴
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۶ - 20June 2024

تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در کردستان اندیشیده شدبه گزارش دفاع‌پرس از کردستان، فرمانده انتظامی کردستان صبح پنج شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اظهار کرد: براساس تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم توجه به سلامت و امنیت در انتخابات، فرماندهی انتظامی استان نیز به این مهم توجه دارد.

وی افزود: در راستای امنیت صندوق‌ها و انتخابات تدابیر لازم اندیشیده شده است و فرماندهی انتظامی استان آمادگی برگزاری انتخابات پرشور را دارد.

فرمانده انتظامی کردستان اضافه کرد: همه دستگاه‌ها در ایجاد امنیت انتخابات نقش ویژه‌ای دارند و امیدکه مردم مشارکت پرشوری در انتخابات پیش رو داشته باشند.

سردار آزادی اضافه کرد: نیروی انتظامی در راستای بصیرت افزایی خانواده کارکنان فعالیت دارد تا بتوانیم سهم خود را در افزایش مشارکت مردم ایفا کنیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان نیز در این جلسه به اجرای فعالیت‌هایی از جمله برگزاری برنامه‌های خاطره‌گویی از والدین کودکان در مورد اولین مشارکت در انتخابات پرداخت.

گوهری همچنین به اجرای ایده نوجوان محوری و برنامه‌های اوقات فراغت و برنامه‌ریزی‌های متنوع برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان پرداخت و تلاش کانون پرورش فکری را رشد و شکوفایی استعداد کودکان و نوجوانان دانست.

رئیس سازمان بازرسی کردستان نیز در این جلسه اذعان کرد: مشارکت در انتخابات مهم است و همه ادارات و ارگان‌ها باید در این راستا سهم خود را ادا کنند.

عیسی هوایی افزود: پرداخت تسهیلات به متقاضیان ازدواج جوانان و فرزندآوری توسط بانک‌ها باید تسریع یابد و امیدآفربنی در جامعه افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار