امام جمعه سنندج:

رسیدگی به امور جوانان مورد توجه رییس جمهور باشد

ماموستا فایق رستمی گفت: رسیدگی به امور جوانان مورد توجه رییس جمهور منتخب مردم باشد.
کد خبر: ۶۷۵۴۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۹ - 28June 2024

رسیدگی به امور جوانان مورد توجه رییس جمهور باشدبه گزارش دفاع‌پرس از کردستان ، خطیب نماز جمعه این هفته ظهر جمعه در مسجد جامع سنندج اعلام کرد: مشارکت مردم مهم و حائز اهمیت است ولی تلاش و مسؤلیت پذیری مسؤولان مهمتر است.

وی افزود: هیچ پیامبری مسوؤلیت نپذیرفت مگر اینکه به آن عمل کرد و مسؤولان هم با پذیرش این رسالت باید مسوؤلیت پذیر باشند.

امام جمعه سنندج عنوان کرد: قوانین دولتی توسط دولتمردان باید رعایت شود و آنها به فکر امنیت و آسایش باشند.

ماموستا رستمی اذعان کرد: انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور در کردستان هم آغاز شده و امیدواریم این مشارکت زمینه انتخاب فردی دلسوز و صالح باشد.

وی تصریح کرد: فرد منتخب باید به فکر منابع ملی و استفاده بهینه در مناطق محروم و کمتر برخوردار باشد و رسیدگی به جوانان و مسائل مربوط به آنها را فراموش نکند.

ماموستا رستمی ادامه داد: عبادت شامل دو بخش است یکی برای خداوند و دیگری عبادتی که از خدمت سرچشمه می‌گیرد.

خدمت به خلق جهاد در راه خدا است

وی بیان کرد: خدمت به خلق همانند جهاد برای خداوند است و هر کس مسوؤلیت ریاست جمهوری را می‌پذیرد باید بدون تبعیض و تعصب و بدون تفاوت قائل شدن تنها خدمت را ملاک کار و عمل خود قرار دهد.

امام جمعه سنندج عنوان کرد: مشارکت کردستان به نسبت سایر استان‌ها بالا است امروز هم به نیت همین مشارکت حداکثری ان‌شالله در انتخابات شرکت می‌کنیم.

ماموستا رستمی تصریح کرد: کردستان بحران‌های زیادی را پشت سر گذاشته و رأی که می‌دهد برای انتخاب فردی اخلاق‌مداری و دلسوز است تا بتواند امنیت و آسایش را برای مردم فراهم کند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار