به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۹
دریادار فدوی خبر داد
فرمانده نیروی دریایی سپاه از افتتاح ۳ بیمارستان جدید توسط این نیرو در آینده نزدیک خبر داد و گفت: ما در راستای انجام مأموریت‌های عمومی و تخصصی خود در نیروی دریایی سپاه، به توسعه و تجهیز مراکز درمانی نیز به عنوان یک اولویت نگاه می‌کنیم.
کد خبر: ۱۶۴۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۴ - 19April 2014

افتتاح ۳ بیمارستان جدید توسط نیروی دریایی سپاه در آینده نزدیک

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، مجموعه تخصصی عکسبرداری M.R.I با حضور دریادار "علی فدوی" فرمانده نیروی دریایی سپاه، تعدادی از مقامات کشوری و مقامات محلی در بیمارستان صاحب الزمان(عج) نیروی دریایی سپاه در بندرعباس افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در مراسم افتتاح این مجموعه خدماتی و درمانی، از افتتاح سه بیمارستان جدید توسط نیروی دریایی سپاه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: گستره و قلمرو خدمات بهداشتی و درمانی نیروی دریایی سپاه را به گونهای تعریف کرده و شکل دادهایم که اقشار مختلف مردم، به ویژه اقشار محروم را نیز تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی خود قرار دهد.

وی خاطر نشان کرد: توجه به موضوعات مختلف زندگی و معیشت مردم در مناطقی که نیروی دریایی سپاه حضور دارد و کمک به کاهش مسائل و مشکلات آنان در بخشهای مختلف اقتصادی، معیشتی و درمانی یکی از اولویتهای ما بوده و خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه گفت: در حال حاضر با تلاش و همت کادر فعال پزشکی، پرستاری و درمانی بهداری نیروی دریایی سپاه، در حدود ۵۵ درصد از ظرفیت خدمات پزشکی و درمانی این نیرو به اقشار مختلف مردم از جمله اقشار محروم اختصاص دارد و روزانه چند هزار نفر از این اقشار، از خدمات درمانی نیروی دریایی سپاه برخوردار میشوند.

سردار فدوی ضمن اشاره به طرحهای توسعه مراکز درمانی نیروی دریایی سپاه در استان هرمزگان و سایر استانهای محل استقرار این نیرو، اظهار کرد: ما در راستای انجام مأموریتهای عمومی و تخصصی خود در نیروی دریایی سپاه، به توسعه و تجهیز مراکز درمانی نیز به عنوان یک اولویت نگاه میکنیم، چنانچه در موضوع معیشت مردم نیز کمک به ساخت بندرگاهها، حوضچهها و اسکلههای چند منظوره برای استفاده عموم مردم را نیز همچنان در دستور کار داریم.

وی افزود: در حوزههای فرهنگی، معیشتی و درمانی، نیروی دریایی سپاه تا کنون خدمات و برنامههای خوبی را در محدوده جغرافیایی حضور خود دنبال کرده است که بخشی از آنها به بهره برداری رسیده و بخشی دیگر نیز در آینده به اتمام خواهد رسید و برکات و ثمرات آن علاوه بر رزمندگان این نیرو و خانوادههای آنان، اقشار مختلف مردم را نیز در برخواهد گرفت.

دریادار فدوی تأکید کرد: ما علیرغم پیگیری ایجاد ظرفیتهای جدید برای توسعه امور خدمات درمانی، دوست داریم که همیشه مراکز درمانی و بیمارستانی خالی و بدون مراجعه کننده باشد.

وی در توضیح این مطلب، افزود: امیدواریم در اثر ارتقای برنامههای پیشگیرانه و توجه هر چه بیشتر به امور بهداشتی، تعداد بیماران ما و به تبع تعداد مراجعه کنندگان به درمانگاهها و مراکز بیمارستانی تا حد امکان کاهش پیدا کند و همه مردم سرافراز ما در اوج سلامت به تکالیف دینی، اعتقادی و انسانی خود بپردازند.

در جریان افتتاح این طرح خدماتی و پزشکی، سردار فتحیان رییس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح، امیر نجفیپور مدیر عامل سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح، سردار مارانی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) و جمع دیگری از مسئولان نظامی و انتظامی و مسئولان محلی در استان هرمزگان شرکت داشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها