به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۲
کوچک زاده در گفتگو با دفاع پرس:
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت های بسط و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: انقلاب اسلامی با فرهنگ ایثار و شهادت زنده می ماند.
کد خبر: ۲۶۳۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۶ - 27August 2014

انقلاب اسلامی با فرهنگ ایثار و شهادت زنده می ماند

مهدی کوچکزاده در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب در گفتگو با خبرنگار " دفاع پرس " گفت: ما برای ادامه راه نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت هستیم این در حالی است که برخی از جریانات در حال نفی این فرهنگ بزرگ هستند. برخی به دنبال خاموش کردن فرهنگ ایثار و جنگ هستند.

وی ادامه داد: اگر در مجموعه نظام و در بین مردم فرهنگ ایثار و شهادت نفوذ پیدا کند ما شاهد رشد و بالندگی نظام خواهیم بود. بر این باورم که انقلاب اسلامی با فرهنگ ایثار و شهادت زنده می ماند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه برخی خودخواهی ها باعث شده تا بخشی از مردم نسبت به فرهنگ بزرگ جنگ به بی توجهی برسند گفت: همین موضوع باعث می شود تا پشت نظام خالی شود. برخی از جریانات بنیانگذار نابودی فرهنگ جنگ شده اند و هر جریانی را که به سمت تقویت تفکر ایثار و شهادت حرکت می کند را مورد آماج حملات خود قرار می دهند.

کوچک زاده تاکید کرد: متاسفانه هم اکنون ما را به جایی رسانده اند که یکی از زشت ترین پدیده ها در طی 30 سال گذشته را موضوعات مرتبط با ایثار و شهادت معرفی می کنند که این جای بسی تاسف دارد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار