به روز شده در: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از سی وابسته نظامی کشورهای خارجی از باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت بازدید کردند.
کد خبر: ۳۷۷۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۷ - 26September 2013

بازدید وابستگان نظامی کشورهای خارجی از باغ موزه دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، در این بازدید که صبح امروز برگزار شد، وابستگان نظامی ضمن بازدید از تالارهای موزه در نشستی با سردار خضرایی مدیر عامل موزه دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.


سردار خضرایی ضمن خوش آمد گویی به مهمانان موزه دفاع مقدس را متفاوت از سایر موزه های جنگ دنیا نامید و گفت: معمولاً در همه ی موزه های دنیا با قالب های شکلی جنگ مواجه می شویم اما ما سعی کرده ایم در قالبی متفاوت مفاهیم دفاع مقدس را به مخاطبین موزه ارائه دهیم.
 

وی افزود: من معتقدم جنگ ما با سایر جنگ های معاصر تفاوت های زیادی دارد، به همین دلیل است که ما جنگمان را دفاع مقدس می نامیم.
 

مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس با اشاره به شکل گرفتن حنبه های اخلاقی و رفتاری و شکوه انسانی دوران دفاع مقدس در بین ملت ایران، کمالات اخلاقی منشا گرفته از دوران دفاع مقدس را موجب رشد جامعه دانست.
وی گفت: به شدّت مخالف جنگ هستیم ولی خواستیم با نمایش دادن بخش کوچکی از آنچه بر ما گذشته است، گوشه ای از ظلمی که بر ما شده است را در معرض دید ملت خود و سایر ملت ها بگذاریم.
 

سردار جواد خضرایی  اضافه کرد: بنده معتقدم برای مبارزه با مستکبرین می بایست تجرابیاتمان را به یکدیگر منتقل کنیم. امیدوارم شما عزیزان آمادگی و آزادگی لازم برای بهره برداری از این تجربیات را داشته باشید.
 

در پایان مدیر عامل باغ موزه نظر میهمانان را درباره ی موزه دفاع مقدس جویا شدکه آنان  از این بازدید ابراز رضایت کردند.
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها