به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» با اشاره به درگیری‌های مسلحانه اخیر میان مبارزان مقاومت با نظامیان صهیونیست در «رام الله»، گفت: کرانه باختری ذخیره راهبردی و استراتژیک مقاومت است.
کد خبر: ۵۳۱۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰ - 02July 2022

کرانه باختری ذخیره استراتژیک برای مقاومت استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از العهد، «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس سخنانی را در خصوص درگیری‌های مسلحانه میان مبارزان مقاومت با رژیم صهیونیستی در شهر رام‌الله مطرح کرد.

وی در این خصوص اظهار داشت: روحیه مبارزه و انقلابی در صفوف جوانان کرانه باختری موج می‌زند. اهالی کرانه باختری مصمم هستند که در برابر عمل انجام شده تسلیم نشوند.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در ادامه یادآور شد: جوانان کرانه باختری نمی‌خواهند زیر یوغ سیاست‌های اشغالگران قرار گیرند. مسیر مقاومت امروز از غزه به جنین و نابلس و رام الله امتداد یافته است.

فوزی برهوم همچنین عنوان کرد: جوانان کرانه باختری امروز وظیفه و مسئولیت مقدس خود را در مواجهه با تجاوزگری‌های نظامیان و شهرک نشینان رژیم صهیونیستی انجام می‌دهند. آن‌ها در این مسیر حاضر به هرگونه فداکاری هستند.

وی در پایان تصریح کرد: کرانه باختری ذخیره استراتژیک و راهبردی مقاومت محسوب می‌شود. برای نبرد فراگیر با دشمن صهیونیستی می‌توان روی کرانه باختری حساب باز کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار