به روز شده در: ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۹
معاون رئیس جمهور:
حسینی گفت: آمریکای جنایتکار نه فقط در حق مردم جهان که حتی به مردم خود نیز ظلم کرده و آثار این جنایات در تمام جهان مشهود است.
کد خبر: ۵۳۲۴۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳ - 04July 2022

ماهیت واقعی آمریکا را برای نسل جوان بازگو کنیمبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «سیدمحمد حسینی» معاون پارلمانی رئیس جمهور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جنایت آمریکا از شهادت شهید بهشتی و یاران باوفایش، شهادت شهید صدوقی و دیگر اتفاقات علیه مردم ایران تا امروز مشهود است و باید از این فرصت استفاده کرد و ماهیت واقعی آمریکا را برای نسل جوان بازگو کنیم.

وی افزود: دشمنی آمریکا علیه مردم ایران از گذشته بوده و همچنان نیز این جنایات ادامه دارد که آثار آن را در کشور‌های منطقه و اقصی نقاط جهان می‌توان مشاهده کرد، جوانان باید بدانند آمریکایی که مدام دم از حقوق بشر می‌زند، از چه کارنامه سیاهی در ظلم و ستم علیه مردم جهان حتی مردم کشور برخوردار بود چه رفتار خشونت‌باری علیه ملت خود انجام می‌دهد و فاصله طبقاتی نتیجه این ظلم و ستم آمریکا علیه مردم خویش است.

حسینی با اشاره به هجمه رسانه‌ای استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به ملت ایران گفت: امروز آمریکا از فضای مجازی و رسانه‌ای علیه مردم ایران بهره می‌برد تا افکار و رفتار ما را نسبت به آنان تغییر دهد، مقابله با این توطئه به تلاش گسترده نیاز دارد تا کشور از حالت انفعال و پاسخگویی به شبهات، آن‌ها را در حوزه‌های مختلف حقوق بشر به چالش بکشد.

معاون رئیس جمهور تأکید کرد: آمریکا در حالی دم از دفاع حقوق از زنان می‌زند که زنان این کشور، از کمترین کرامت انسانی برخوردارند و مسائلی مانند حقوق کودکان، اقوام و ملل در این کشور رعایت نمی‌شود.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها