به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۱
سردار جعفری:
فرمانده کل سپاه در جمع فرماندهان و مدیران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: هر تهدیدی که انقلاب اسلامی را با خطر مواجه کند سپاه موظف است با آن مقابله کند.
کد خبر: ۸۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸ - 18December 2013

هر تهدیدی انقلاب اسلامی را با خطر مواجه کند سپاه موظف به مقابله با آن است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس،  سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه با حضور در جمع فرماندهان و مدیران دانشگاه امام حسین (ع) به اهمیت دانشگاه افسری و تربیت پاسداری اشاره کرد و اظهار داشت: راه های عملی برای تربیت پاسداران نمونه و متخصص این است که مربیان و اساتید به همت والای خود بتوانند ماموریت تربیت نیروهای پاسدار را به نحو احسن انجام داده و از حالت سنتی خارج کنند.

وی افزود: ماموریت پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن در هر مقطع تاریخی تغییر می کند و فهم تغییرات و اعمال آن در سازمان مطابق با تهدیدات متفاوت است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت به روز بودن مربیان دانشگاه افسری امام حسین(ع) گفت: مربی باید شرایط را ببیند و آموزشها را مطابق با تهدیدات برنامهریزی کند و اگر آموزش و تربیت نیروها منطبق بر تهدیدات نباشد در صحنه عمل، نتیجه مطلوب و موثر نخواهد داشت و چه بسا هزینه های سنگینی را تحمیل خواهد کرد.

فرمانده سپاه در ادامه تاکید کرد: هر تهدیدی که انقلاب اسلامی را با خطر مواجه کند سپاه موظف است با آن مقابله کند.

وی در پایان اذعان داشت: مربیان و اساتید هدایتگر نیروهای جوان و پاسداران آینده سپاه می باشند، که توانمندی و تاثیر سپاه در همه صحنه ها به خاطر برخورداری از پاسداران مومن، بصیر، منعطف و مکتبی است که دشمنان ما از چنین پتانسیلی محروم و بی بهره اند و برای تغییر در سیستم باید از همان جذب و گزینش تدابیر لازم اتخاذ شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار