به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
غلامی مطرح کرد
مسئول اردویی راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: ۴۰۰ دانش آموز دختر سقزی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.
کد خبر: ۷۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۴ - 09December 2013

اعزام 400 دانش آموز دختر سقزی به مناطق عملیاتی جنوب

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، فرهاد غلامی مسئول اردویی راهیان نورسپاه بیت المقدس استان کردستان اظهار داشت: اعزام ۴۰۰ کاروان راهیان نور دانش آموزی دختر در قالب ۸ اتوبوس از شهرستان سقز امروز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

غلامی افزود: اعزام کاروان راهیان نوردانش آموز دختر با ظرفیت ۴ هزار نفر در قالب ۱۰ کاروان از تاریخ ۴ آذر ماه از شهرستان مریوان تحت عنوان «از سرزمین لالهها تا سرزمین لالهها» آغاز و تا ۲۲ آذرماه نیز ادامه خواهد داشت.

مسئول اردویی راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان ادامه داد: دانش آموزان در پایه دوم دبیرستان هستند و برای آشنایی بیشتر با مفاهیم درس آمدگی دفاعی به این مناطق اعزام میشوند.

وی تصریح کرد: این دانش آموزان از مناطق عملیاتی اروند، والفجر۸، شلمچه، دهلاویه، هویزه و عملیات مرصاد بازدید و در رزمایش مردان آسمانی اردوگاه شهید مسعودیان شرکت میکنند.

مسئول اردویی راهیان نور سپاه بیت المقدس در پایان با اشاره به هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور را بیان کرد: بهترین و موثرترین مولفه در جنگ نرم، اردوهای راهیان نور میباشد؛ امروزه نه تنها کشورهای اسلامی و جوانان ایرانی بلکه حتی جوانان کشورهای غیراسلامی نیز به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارند که ما باید در این راستا تلاشهای خود را افزایش دهیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار