به روز شده در: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۰
علی دارابی :
معاون سازمان صدا و سیما در مراسم تشییع جانباختگان معراجی ها گفت: شهدای معراجی ها در راه آرمانی که داشتند و میثاقی که با شهدا بستند جانانه ایستادند.
کد خبر: ۹۳۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۸ - 10January 2014

معراجی ها در راه آرمانشان جانانه ایستادند

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، مراسم تشییع جانباختگان انفجار لوکیشن "معراجی ها" از ساعت ده صبح امروز با حضور سردار کاظمینی فرمانده سپاه تهران بزرگ، حمیدرضا مقدمفر معاون فرهنگی سپاه، محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، علی دارابی معاون سیما، حسامالدین آشنا و حجتالله ایوبی و جمع کثیری از مسئولین و هنرمندان کشور در میدان فردوسی تهران برگزار شد.

علی دارابی معاونت صدا و سیمای جهوری اسلامی که از اولین دقایق برگزاری این مراسم در میدان فردوسی حضور داشت ضمن ابراز تاسف و تاثر از حادثه ای که برای پنج تن از عوامل فیلم "معراجی ها" اتفاق افتاده اظهار داشت: راه کربلا در ایران اسلامی تا ابد دارد، هر روز در ایران اسلامی کربلا است و افراد جدیدی جان خود را در این راه فدا می کنند.

وی افزود: شهدای معراجی ها در راه آرمانی که داشتند و میثاقی که با شهدا بستند جانانه ایستادند، آنها عافیت طلبی را کنار گذاشتند و با همه وجود پا در عرصه فرهنگ و هنر دفاع مقدس گذاشتند. اینان حماسه آفرینان راهیان نور بودند، این عزیزان با همه وجود فهمیده بودند که آبادانی امروز ایران اسلامی حاصل خون شهداء است.

وی تصریح کرد: این عزیزان با شهادت خود به شهدای هشت سال دفاع مقدس پیام دادند که راهی که اجازه تصرف یک وجب از خاک کشور را به دشمن نمی دهد تا ابد ادامه خواهد داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها