به روز شده در: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۲
حجت الله ایوبی مطرح کرد
رئیس سازمان سینمایی کشور گفت: سینمای ایران در طول هشت سال دفاع مقدس با همه وجود در کنار رزمندگان اسلام بود.
کد خبر: ۹۳۰۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۹ - 10January 2014

سینمای ایران بزرگترین حامی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، مراسم تشییع جانباختگان انفجار لوکیشن "معراجی ها" از ساعت ده صبح امروز با حضور سردار کاظمینی فرمانده سپاه تهران بزرگ، حمیدرضا مقدمفر معاون فرهنگی سپاه، محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین،علی دارابی معاون سیما، حسامالدین آشنا و حجتالله ایوبی و جمع کثیری از مسئولین و هنرمندان کشور در میدان فردوسی تهران برگزار شد.

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که از اولین دقایق برگزاری این مراسم در میدان فردوسی حضور داشت ضمن ابراز تاسف و تاثر از حادثه ای که برای پنج تن از عوامل فیلم "معراجی ها" اتفاق افتاده و اعلام تسلیت به خانواده های آسیب دیده اظهار داشت: به همه مردم ایران و همه هنرمندان سینمای ایران که همیشه و در همه حال برای این مملکت افتخار آفرینی کردند این ضایعه دردناک را تسلیت می گویم.

وی افزود: سینمای ایران  در طول هشت سال دفاع مقدس با همه وجود در کنار رزمندگان اسلام بود و به عنوان یک حامی قدرتمند از آنها حمایت کرد و پس از پایان جنگ نیز در کنار رزمندگان ایستاد و زینب وار به تبلیغ و ترویج فرهنگ غنی و پر بار دفاع مقدس اقدام کرد.

وی تصریح کرد: هنرمندان سینمای ایران برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس تلاشهای بسیار انجام دادند و جانفشانی های بسیاری انجام دادند که شهدای "معراجی ها" نمونه بارز این تلاشها و جانفشانی ها است. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار