به روز شده در: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
حماسه و جهاد
جانبازان
خط «تحریف» و «تحریم» با حضور آگاهی‌بخش خبرنگاران به نافرجامی می‌انجامد
بیانیه «جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی» به‌مناسبت روز خبرنگار؛
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد: خط «تحریف» و «تحریم» با حضور آگاهی‌بخش خبرنگاران که برملاکننده توطئه بدسیرتان و بدخواهان ملت‌هایند به شکست و نافرجامی می‌انجامد.
امضای تفاهم‌نامه تأمین ۳۷۰۰ واحد مسکونی و ایجاد اشتغال برای هزار ایثارگر استان یزد
مراسم امضای تفاهم‌نامه تأمین ۳۷۰۰ واحد مسکونی ایثارگران و ایجاد اشتغال برای هزار ایثارگر استان یزد، با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
افزایش ظرفیت پذیرش بیماران مبتلا به «کرونا» در بیمارستان «ساسان»
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید خبر داد؛
«عبدالرضا عباس‌پور» گفت: به منظور ارائه خدمات درمانی مناسب به ایثارگران، هماهنگی‌های لازم با بیمارستان «ساسان» جهت افزایش تخت‌های بستری عادی و آی‌.سی‌‌.یو این بیمارستان انجام شد.
ارتباط تلفنی با ایثارگران باید به‌صورت مستمر انجام شود
اوحدی:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: یکی از راه‌هایی که می‌تواند تا حدودی خلاء ارتباط مستقیم با ایثارگران را پر کند، ارتباط تلفنی است و این کار باید به صورت مستمر انجام شود تا از احوال ایثارگران عزیز با خبر باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ درگذشت «ابوالقاسم سرحدی‌زاده» را تسلیت گفت
«حمیدعلی صمیمی» در پیامی، درگذشت جانباز مرحوم «ابوالقاسم سرحدی‌زاده» وزیر پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تسلیت گفت.
تفاهم‌ بنیاد شهید با ستاد دیه برای آزادی ایثارگران زندانی غیرعمد
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران معاضدت قضایی را راهکاری برای آزادی ایثارگران با بدهکاری‌های جزئی مالی و جرائم غیرعمد دانست و گفت: در راستای تأمین مالی این موضوع، سازمان‌های مختلف با یکدیگر همکاری‌های لازم را دارند.
مشکلات ایثارگران را در همه حوزه‌ها با روحیه جهادی برطرف می‌کنیم
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
«سعید اوحدی» گفت: ان‌شاءالله با روحیه جهادی و تلاش مضاعف، همین مسیر را ادامه خواهیم داد تا بتوانیم هرچه سریع‌تر در همه حوزه‌ها به‌خصوص حوزه مسکن، مشکلات ایثارگران را برطرف سازیم.
ساخت ۵ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران در کرمانشاه
اوحدی خبر داد؛
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به مصوبه هفته قبل دولت مبنی بر ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران، گفت: با اعلام آمادگی استاندار کرمانشاه، ۲۵ درصد از مجموع ۲۰ هزار واحدی که دولت تصویب کرده است، در استان کرمانشاه ساخته خواهد شد.
تقدیر تشکل‌های حامی ایثارگران از اقدامات جهادی بنیاد شهید
تعدادی از تشکّل‌های حامی ایثارگران، بدلیل اقدامات جهادی اخیر بنیاد شهید و امور ایثارگران، با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای از حجت‌الاسلام «حسن روحانی» و «سعید اوحدی» تقدیر و تشکر کردند.
اطلاعیه بنیاد شهید خطاب به ایثارگران برای پیشگیری از ابتلا به «کرونا»
بنیاد شهید و امور ایثارگران، اطلاعیه‌ای را با هدف پیشگیری و کاهش خطر ابتلا به بیماری «کرونا»، خطاب به ایثارگران صادر کرد.
صفحه  از ۱۵
پربیننده ها