آرشیو سایر اخبار

امام خامنه‌ای: ملت ایران در نبردی نابرابر روی سکوی پیروزی ایستاد/ غربی‌ها در کشورهای منطقه پایگاه دارند و ما نفوذ معنوی داریم/ حفظ عزت و شرف نیرو‌های مسلح ضروری است

رهبر معظم انقلاب اسلامی حفظ عزت و شرف نیرو‌های مسلح را ضروری دانستند و با اشاره به اهمیت و ضرورت «امنیت» در جامعه و کشور فرمودند: چه کسانی امنیت را در داخل کشور و نقاط مرزی ایجاد می‌کنند؟ براین اساس باید نیروهای مسلح را تکریم کرد. دشمن روی این نقطه تکیه کرده و برای تخریب نیروهای مسلح نقشه دارد.

هر موشک ایران، فتح خرمشهری دیگر

هر آزمایش موفق موشکی و هر دستاورد نظامی یک فتح بزرگ و پیروزی عظیم برای ملتی است که روزی با دست خالی در برابر دشمن جنگید و امروز دست‌های پر او اجازه تجاوزی را به بیگانگان نمی‌دهد.

استقرار نظام الهی مرهون خون‌ پاک شهداست

حجت‌الاسلام میرزایی گفت: امروز استقرار نظام الهی مرهون خون‌های پاک شهدا و از خودگذشتگی‌های ایثارگران است: این پیشرفت‌ها و استقرار نظام الهی مرهون خون‌های پاک و مطهر شهدا و رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های شما ایثارگران گرانقدر است؛ شهدایی که با خون و جان خود عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.

سوم خرداد؛ روز افتخار اسطوره‌های دفاع مقدس

علی رستمی نویسنده و پژوهشگر دفاع مقدس در یادداشتی نوشت: سالیان سال این جماعت همدیگر را ندیده بودند. بعضی از این‌ها در طول عمرشان فقط یک بار با بی‌سیم با هم صحبت کرده بودند، آن هم یک دقیقه در شبی از شب‌های آفتابی شلمچه. برای اطمینان از الحاق گردان‌شان با گردان چپ یا راست.

موشن‌ کمیک/ «بخشدار»

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان (مدیریت فضای مجازی) موشن کمیکی را در رابطه با سردار شهید «ناصر فولادی» را منتشر کرد.

عملیات «بیت‌المقدس» و اجرای راهبرد «تنبیه متجاوز»

عملیات «بیت‌المقدس» چهارمین عملیات نیروهای مسلح ایران در سال دوم جنگ و طی راهبرد «تنبیه متجاوز» است نتیجه این عملیات سبب تغییر نگرش دنیا نسبت به توانمندی نیروهای مسلح ایران، ایجاد نگرانی و وحشت در بین حامیان صدام و تغییر موازنه قوا در جبهه‌های نبرد به نفع ایران اسلامی گردید.

موشن کمیک/ مهربان مثل ناصر

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان (مدیریت فضای مجازی) موشن کمیکی را در رابطه با سردار شهید «ناصر فولادی» را منتشر کردند.
1 صفحه
پربیننده ها